do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

 zegarki damskie maurice lacroix       zegarki meskie maurice lacroix

 

Aktualności Maurice Lacroix

Zegarki Maurice Lacroix

Maurice Lacroix to uznana marka, ciesząca się niesłabnącą popularnością wśród wszystkich miłośników
zegarmistrzostwa. Nowatorskie projekty powstające w tej ekskluzywnej fabryce wyróżniają się zdumiewającym wzornictwem oraz najwyższą klasą. Funkcjonalność oraz prestiżowy design czasomierzy dopasowany jest to dynamicznie zmieniających się trendów, jednocześnie zachowując tradycyjny szyk oraz elegancję. Zegarki Maurice Lacroix produkowane są w manufakturze marki, dlatego też każdy chronometr może być dopracowany w najmniejszym szczególe przez twórców. Męskie i damskie kolekcje tej marki są znane i doceniane na całym świecie. Do tych, które zdobyły największą popularność należą: Miros, Masterpiece, Pontos, Les Classiques. Zegarki Maurice Lacroix to dziś klasyczny przykład najwspanialszego dokonania sztuki zegarmistrzowskiej.

Opis marki Maurice Lacroix

Tym, co najlepiej opisuje wizję a zarazem misję marki Maurice Lacroix są działania na rzecz rozwoju innowacyjnych komplikacji i mechanizmów, których efektem jest nowoczesny styl oraz szczególne zamiłowanie do szczegółu i perfekcji.
Manufaktura Maurice Lacroix wyróżnia się na rynku swoim jasnym i klarownym celem - chce tworzyć wyjątkowe, ponadczasowe zegarki, które łączą to, co najlepsze w tradycyjnej sztuce zegarmistrzowskiej z innowacyjnymi komplikacjami i współczesnym designem. Wszystkie działania oraz filozofia marki skupiają się wokół poszukiwania nowych, lepszych rozwiązań w kategoriach, które wydawałoby się zostały już "odkryte". Przełamywanie wszelkich barier zarówno technologicznych jak i mentalnych, to elementy strategii wyróżniającej markę Maurice Lacroix spośród innych producentów obecnych na rynku zegarmistrzowskim. Jej ogromne, a przede wszystkim rzeczywiste osiągnięcia (własne mechanizmy i opatentowane rozwiązania) stawiają firmę w gronie najznakomitszych manufaktur na świecie.
Wśród obecnych na rynku kolekcji Maurice Lacroix największym uznaniem cieszą się linie Masterpiece i PONTOS. Na ich korzyść niewątpliwie wpływa fakt, iż nawiązują one do najlepszych, wieloletnich tradycji zegarmistrzowskiego rzemiosła, łącząc w sobie precyzję i niezawodność. Każdego roku manufaktura prezentuje nowe rozwiązania techniczne uzupełniając je nowoczesnym wzornictwem. Wszystkie te zalety potwierdzają, że dzięki takim firmom jak Maurice Lacroix Szwajcaria może być nazywana krajem mistrzów zegarmistrzostwa.

 

Kolekcje zegarków Maurice Lacroix:

damskie Divinadamskie Elirosdamskie Fiabadamskie Les Classiquesdamskie Masterpiecedamskie Selenadamskie Starside.

męskie Elirosmęskie Les Classiquesmęskie Masterpiecemęskie Mirosmęskie Pontos

 

Szczególne warunki gwarancyjne:

Szanowni Państwo,

w nowej karcie gwarancyjnej można znaleźć między innymi dodatkowe informacje o przedłużeniu gwarancji na 3 i 4 rok użytkowania pod warunkiem wykonania w odpowiednim czasie przeglądu w autoryzowanym serwisie Maurice Lacroix.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl