Kup zegarek lub biżuterię i odbierz VOUCHER NA KOLEJNE ZAKUPY

Kup zegarek i odbierz 20% rabatu na biżuterię

Zegarki Omega - najważniejsze informacje o marce

Historia Marki Omega sięga roku 1848, gdyż w tych czasach datuje się początki działalności firmy, zakład został założony w szwajcarskim mieście La Chaux- de- Fonds przez Louisa Brandta. Zegarki zyskały bardzo dużą popularność, którą zawdzięczają przede wszystkim wysokiej jakości wykonania.To wszystko sprawiło, że firma po dziś dzień zajmuje ugruntowaną pozycję na rynku w swojej branży. Asortyment sklepu jest bardzo bogaty i urozmaicony, dzięki czemu również i Ty znajdziesz tutaj coś dla siebie!

Historia marki Omega

Marka Omega posiada bardzo bogata historię, współpracuje z renomowanymi producentami, bardzo wysoko stawia na jakość, oraz standard świadczonych przez siebie usług. Oferta sklepu obejmuje w swoim zakresie różnorakie modele zegarków, bardzo ciekawe i nowoczesne, w swojej produkcji stosuje najnowocześniejszy design, modny styl, dlatego może pochwalić się rzeszą zadowolonych klientów, którzy bardzo chętnie powracają. Czasomierze które na początku pojawiły się w firmie zapoczątkowały serię sukcesów, warto zaznaczyć, iż w 1900 roku Marka Omega otrzymała prestiżową nagrodę Grand Prix, za stworzenie wyjątkowego zegarka kieszonkowego. W 1925 roku Omega zaczęła współpracować także z przedsiębiorstwem Tissot, które również zajmuje się produkcją eleganckich, szwajcarskich czasomierzy. Kilkanaście lat później firma reprezentowała szwajcarski przemysł zegarkowy na Światowej Wystawie w Nowym Jorku.

Popularność marki Omega

Marka Omega po dziś dzień jest jedną z najpopularniejszych marek w branży zegarkowej, w swoim asortymencie posiada wiele różnorakich modeli, także w wersji sportowej. Cena jest uzależniona od materiału z którego jest wykonany dany czasomierz, a także od wielkości tarczy, kształtu i koloru. Jednymi z najczęściej wybieranych przez klientów modelami są: Tissot, Certina, a także Epos i Maurice Lacroix. Wymienione zegarki wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, są bardzo trwałe i odporne na różnego rodzaju zarysowania. Wybierając produkt Marki Omega, zyskujesz pewność i gwarancję dobrego i długoletniego działania. Jest to poparte i udowodnione bardzo dobrą opinią klientów, uzyskaną latami ciężkiej pracy i doświadczenia. Dzięki rzetelnej pracy i indywidualnemu podejściu do każdego klienta firma zyskała pozycję lidera, oraz zdobyła ogromną popularność, liczy się dla niej przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie klientów. Każdy produkt projektowany jest z niezwykłą starannością, każdy szczegół jest dokładnie sprawdzany, tak aby mechanizm działania zegarków sprawdzał się jak najlepiej. Warto dodać, iż czasomierze sygnowane logiem Omega stały się do tego stopnia popularne, iż na dzień dzisiejszy firmę zna ponad 70% populacji światowej.

Zegarki Szwajcarskie

Niezawodność firmy największym atutem Omegi

Zdecydowanie przełomowym momentem dla firmy było wprowadzenie na rynek technologii krzemowego włosa, czyli mechanizmu całkowicie odpornego na działanie pól magnetycznych. Ogromnym atutem produktów Omega jest zwłaszcza wodoszczelność, bowiem modele są bardzo odporne, posiadają podwójną kopertę, dzięki czemu bez problemu można z nimi pływać oraz nurkować nawet na głębokości około 250 metrów, co jest ewenementem na światową skalę. Omega jest jedną z marek, które zajmują się profesjonalnie sztuką zegarmistrzowską, dlatego bardzo odpowiedzialnie planuje każdą wprowadzaną na rynek kolekcje. Warto wspomnieć, iż firma w 1984 roku stworzyła magiczny, najbardziej skomplikowany na świecie zegar tablicowy o nazwie Rose des Temps, który stał się arcydziełem pełnym fantazji, precyzji oraz nowoczesnej technologii.

Omega Zegarki tysiąclecia

Dzięki bogatej historii i zdobytym doświadczeniom, Marka Omega po dziś dzień pozostaje w ścisłej czołówce zegarków mechanicznych, podejmuje się bardzo trudnych wyzwań, wprowadzając na rynek coraz to nowsze modele, także w formie bransolety. Większość dostępnych zegarków wyposażona jest w datownik, który jeszcze bardziej usprawnia mechanizm działania czasomierzy. Ciężka praca przyniosła efekty, firma bardzo dobrze prosperuje na rynku, z roku na rok radzi sobie coraz lepiej. Jeżeli chcesz sprawić sobie lub bliskiej Ci osobie niezawodny, ponadczasowy upominek, nie czekaj, przejrzyj ofertę i wybierz model odpowiedni dla siebie, a będziesz na pewno zadowolony! Wszystkie projektowane modele zdecydowanie wpisują się w kanony elegancji i wyraźnie odróżniają się od konkurencji. Kompozycję zegarkom uzupełnia nakładany logotyp Omega, oraz otaczające tarczę trójkątne indeksy godzinowe. Zegarki występują także w formie skórzanego pasku, dzięki czemu nabierają jeszcze więcej elegancji i kunsztu, niektóre z nich zakończone są stalową klamrą na zatrzask. Wszystko to sprawia, że firma jest jedną z najbardziej rozwiniętych w skali światowej.

Podsumowując Marka Omega jest firmą sprawdzoną, rzetelną, na którą bez jakichkolwiek obaw możesz postawić. Z pewnością znajdziesz tutaj odpowiedni zegarek dla siebie, jeśli poszukujesz czegoś ponadczasowego, ekskluzywnego, to jest Twój strzał w 10! Nie zastanawiaj się dłużej, wybierz firmę, która przede wszystkim stawia na jakość wykonania i dobre długoletnie działanie!


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Czy warto kupić zegarek limitowany?

Pielęgnacja skórzanego paska w zegarku

Najdroższe zegarki świata – Top 10

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: