Chat with us, powered by LiveChat

*Grawerowanie

Grawer na zegarku

Chcesz, żeby Twój zegarek był jedyny w swoim rodzaju? A może planujesz wręczyć go komuś wyjątkowemu na prezent? A może reprezentujesz firmę, która zdecydowała się wręczyć swoim pracownikom nagrody rzeczowe w postaci czasomierzy i chciałaby podkreślić swoją wartość jako dobrego pracodawcy? 

Jeśli choć jedno z powyższych pasuje do Twoich oczekiwań, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie:

GRAWEROWANIE ZEGARKÓW – usługa o znaczeniu sentymentalnym i wizerunkowym

Grawerowanie zegarka

Zdając sobie sprawę z tego, że dziś każdy z nas chce wyróżnić się z tłumu czymś wyjątkowym, a jednocześnie pozytywnym i niekoniecznie rzucającym się w oczy, wprowadziliśmy do naszej oferty usługę grawerowania zegarków. 

Co musisz wiedzieć o grawerowaniu zegarków?

Grawer wykonujemy na deklu zegarka ze względu na to, że ,tam wygląda on najlepiej. Jego długość i forma (tekst/logo/tekst+logo) uzależnione są od ilości miejsca na konkretnym czasomierzu. Ze względu na to, że niektórzy producenci znakują swoje produkty dużą ilością tekstu czy własnym logotypem, a także biorąc pod uwagę różne wielkości kopert, prosimy podczas zamawiania usługi grawerowania podać dwie wersje pożądanego grawerunku.

Jeśli chcesz wykonać grawer w innym miejscu jak np na boku koperty lub zapięciu czasomierza, skontaktuj się z nami mailowo. Nasz wykwalifikowany pracownik oceni szanse wykonania takiej usługi i prześle odpowiednią kalkulację, gdyż taki grawer jest indywidualnie wyceniany i zawsze dodatkowo płatny.

Ile kosztuje grawerowanie zegarków?

U nas praktycznie nic! Tylko teraz i tylko w ZegarkiCentrum.pl koszt usługi grawerskiej wynosi 1zł jeśli skorzystasz z kodu: GRAWER

W cenie regularnej grawerunek kosztuje 79zł.

Uwaga!

Zamówienia opatrzone grawerunkiem, muszą być opłacone przedpłatą na konto. Modele te nie podlegają zwrotom ani wymianie.

Usługa grawerska wydłuża czas realizacji zamówienia o maksymalnie 3 dni robocze.

 

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: