Zegarki męskie Tissot BRIDGEPORT
Seria niezawodnych i bezobsługowych zegarków męskich, to właśnie kolekcja Tissot Bridgeport. Chronometry z tej rodziny zaprojektowany zgodnie z najlepszą zegarmistrzowską sztuką. Swoim wyglądem prezentuje elegancki styl, odpowiedni dla panów w każdym wieku. Zegarka nie jednak nie kupujemy tylko z uwagi na walory estetyczne, ale również funkcjonalność. A tej nie można odmówić modelom z serii Bridgeport. Przede wszystkim jest to zasługa mechanizmu kwarcowego. Zegarki kwarcowe – bezobsługowe, niezawodne i dokładne Mechanizm kwarcowy jest najpopularniejszym stosowanym w chronometrach. Jego sercem jest bateria zegarkowa, której trwałość szacuje się na ok. 2 lata. Wysyłając pojedyncze impulsy elektryczne, wprawia w ruch wskazówki, które nieustannie i bardzo dokładnie odmierzają czas. Chronometry kwarcowe nie wymagają ingerencji użytkownika, poza standardową wymianą baterii na nowe i zmianą godziny podczas ewentualnych zmian czasu letniego na zimowy i odwrotnie. Analogowe chronometry Tissot nie wychodzą z mody Mogłoby się wydawać, że wskazówkowe czasomierze ustępują miejsca tym elektronicznym. Nic podobnego. Analogowy zegarek męski doskonale wygląda na nadgarstku każdego pana. Jest jedną z niewielu dopuszczalnych form męskiej biżuterii, która podkreśla indywidualny styl i charakter mężczyzny. Osoby wybierające Tissot linię Bridgeport, mogą być pewne wysokiej jakości, z jaką każdy model został wykonany.
Męskie zegarki Bridgeport Tissot
Zastosowano w nich do produkcji doskonałe materiały, takie jak szafirowe szkiełko, niezwykle trudne do zarysowania. Potwierdzają to liczne testy Mohsa, w których szkło szafirowe uzyskuje wynik 9/10.
Zegarek męski z datownikiem i powłoką PVD/IP
Wiele osób jest wiernych powiedzeniu, że najlepsze jest to co najprostsze. Właśnie im chronometr z tej rodziny powinny przypaść do gustu. Próżno w nich szukać dodatkowych opcji, jak chronogaf lub budzik. Zamiast tego znajdziemy datownik. Do produkcji koperty i bransolet wykorzystano stal 316L. Złocenia zegarków wykonano próżniową metodą PVD/IP, gwarantującą większą trwałość w stosunku do klasycznych metod nakładania koloru na stal szlachetną.