Polityka prywatności

Drodzy Klienci,

ZegarkiCentrum.pl wykorzystuje pliki cookies. Przebywanie na stronie sklepu i korzystanie z jego oferty oznacza, iż wyrażają Państwo zgodę na używanie przez ZegarkiCentrum.pl niniejszych plików m.in. do poniższych celów:

pozyskiwania informacji na temat sesji,
pozyskiwania informacji o ostatnio oglądanych produktach,
pozyskiwania informacji na temat głosów oddanych w ankiecie
integracji z systemem allegro

Dane osobowe zbierane są tylko na potrzeby firmy

ZEGARKICENTRUM.PL SŁAWOMIR LANGOWSKI
NIP: 5832624340 , REGON: 221100555

a z siedzibą przy ulicy ul. Derdowskiego 8A/1 80-319 Gdańsk, tel.58 340 85 62, email: sklep@zegarkicentrum.pl

Dane użytkowników są przetwarzane tylko w celu wykonania umowy, i – w przypadku wyrażenia zgody przez klienta – do przekazywania informacji marketingowych. Adresy email użytkowników, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie newslettera przetwarzane są przez FreshMail Sp z o.o. aleja 29 Listopada 155c, 31-406 Kraków. Dane udostępnione w celu wypełnienia umowy będą przechowywane do czasu przedawnienia roszczeń.

Użytkownik ma prawo do dostępu do danych, ich sprostowania, przenoszenia, sprzeciwu i cofnięcia zgody wobec przetwarzania. Użytkownik może usunąć swoje dane wprowadzone przy rejestracji wysyłając takie żądanie na adres email: sklep@zegarkicentrum.pl.

Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uważa że przetwarzanie danych go dotyczące narusza Rozporządzenie o Ochronie danych Osobowych

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: