Chat with us, powered by LiveChat

Negocjacja ceny


Jak kupić zegarek taniej?

Przerażają Cię ceny w sklepach internetowych z zegarkami? Planujesz zakupy, ale Twój budżet jest mocno okrojony? A może po prostu lubisz się targować? Nieistotne… Ważne jest to, że istnieje pewien sprawdzony sposób, jak możesz zapłacić mniej, a nasz sklep daje Wam możliwość z tego sposobu skorzystać!

Jak skutecznie obniżyć cenę wybranego zegarka/biżuterii i kupić go jeszcze taniej?

W ZegarkiCentrum.pl jest to możliwe! Specjalnie dla Was uruchomiliśmy opcję “Negocjuj cenę“, dzięki której możecie otrzymać specjalny upust na wybrany przez Was zegarek.

Negocjacja jest banalnie prosta i zajmuje dosłownie chwilę.

Wystarczy, że klikniesz ikonkę “NEGOCJUJ CENĘ” przy produkcie, który Cię interesuje i podasz proponowaną kwotę, a w odpowiedzi system prześle Ci na wskazany adres email najniższą możliwą cenę oraz kod rabatowy, który obniży wartość zamówienia. Możesz również przesłać wiadomość e-mail na adres sklep@zegarkicentrum.pl wraz z proponowaną ceną, a nasi konsultanci odpowiedzą w najkrótszym możliwym czasie.

Jak wysoki rabat daje NEGOCJACJA CENY?

Rabat udzielany w wyniku negocjacji ceny ustalany jest indywidualnie dla każdego produktu. W zależności od tego, o jaki czasomierz pytasz, uzyskasz inną zniżkę, dlatego kod rabatowy, który otrzymasz ważny jest jedynie z przypisaną mu propozycją cenową i konkretnym modelem. Aby uniknąć nieporozumień, w razie wątpliwości, nasz pracownik może poprosić Cię o przesłanie wiadomości, w której został przyznany Ci rabat, a która zawiera także kod negocjowanego produktu.

* Negocjacja ceny nie łączy się z innymi promocjami. Oferty cenowe ważne są 3 dni.
** Negocjacji nie podlegają zegarki nieopatrzone logo “negocjuj cenę”.

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: