Chat with us, powered by LiveChat

Zwroty i wymiany

Zwrot i wymiana towaru w ciągu aż 100 dni! Kupiłeś zegarek, ale okazało się, że jednak nie tego szukasz? Chcesz wymienić go na inny model? A może planujesz po prostu go zwrócić?

Dokonując zakupu w ZegarkiCentrum.pl masz prawo do wymiany lub zwrotu nienoszonego towaru w ciągu 100 dni od daty zakupu.

Jakie są warunki  zwrotu/wymiany w ciągu 100 dni?

-Towar nie może nosić śladów użytkowania i musi być zwrócony wraz z dowodem zakupu (paragon faktura VAT) oraz kartą gwarancyjną i pozostałą dokumentacją dołączoną do produktu.

-Jeśli zegarek oklejony był folią ochronną lub posiadał innego rodzaju zabezpieczenia musi zostać zwrócony wraz z nimi, zgodnie ze stanem pierwotnym. 

-Pamiętaj, żeby po otrzymaniu towaru sprawdzić, czy towar jest w pełni wartościowy i od razu zgłosić nam ewentualne uwagi, gdyż w momencie zwrotu towar musi być w stanie idealnym.

W celu dokonania zwrotu należy odesłać zakupiony zegarek lub biżuterię na adres:

SALON MINI MAX

CH ALFA GDAŃSK

ul. Kołobrzeska 41b I piętro
80 -391 Gdańsk 

Uwaga: Nie odbieramy przesyłek awizowanych. Muszą być doręczone pod wskazany adres w godzinach pracy sklepu.

*Wyjątek względem polityki zwrotu/wymiany w ciągu 100 dni od zakupu stanowią zamówienia opłacone poprzez Raty Santander, które muszą zostać zwrócone w ciągu ustawowych 14 dni poprzez odesłanie towaru i rozwiązanie umowy kredytowej z bankiem Santander.

Pobierz formularz zwrotu zegarka:

formularz-zwrotu-zegarka

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: