Festina Trend 168131

Dostępność: Brak towaru
Nasza cena: 399,00 zł -20%
Cena w sklepie stacjonarnym: 499,00 zł
Bezpłatna dostawa i zwrot
Kod produktu: F16813/1
 
Festina Trend 168131

Czy jedna funkcja może całkowicie zmienić design klasycznego czasomierza? Owszem, a dowodem na to jest damski zegarek Festina F16813/1. Wydawać by się mogło, iż to prosty model, ale jednak tarcza, a dokładnie elementy na niej umieszczone pozwalają nam nazwać go czasomierzem w stylu fashion. Jego stylistyka opiera się tylko i wyłącznie o srebro, a jednak każdy element wydaje się wyraźny i indywidualny.

Chcąc zrozumieć stylistykę damskiego zegarka Festina F16813/1 warto przyjrzeć się właśnie jego analogowemu cyferblatowi. Umieszczone na nim dodatkowe tarcze to nie sportowe funkcje, takie jak stoper, lecz rozbudowany datownik zaproponowany w takim układzie. Tuż przy godzinie trzeciej znajdziemy tarczę określającą obecny dzień miesiąca, po przeciwnej stronie, przy godzinie dziewiątej znajdziemy informacje o obecnym dniu tygodnia w języku angielskim, natomiast miejsce godziny trzeciej zajęte zostało tarczą określającą czas w systemie 24- godzinnym. Detale te zestawiono z prostymi indeksami liniowymi i wskazówkami i zamknięto pod szkłem mineralnym. 36- milimetrowa koperta zegarka Festina F16813/1 połączona została z bransoletą, którą tworzą różnej wielkości ogniwa, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w nadgarstek swojej właścicielki. Czasomierz ten to idealny sposób na podkreślenie swojego stylu, jednocześnie odczuwając komfort i „poczucie czasu” w każdej sytuacji.

Cechy charakterystyczne zegarka

Kolekcja: Trend
Mechanizm kwarcowy (zasilany baterią) - najpopularniejszy rodzaj mechanizmu, jego siłę napędową stanowi bateria
Gwarancja - 2 lata
Tarcza jasna
Bransoleta
Multifunction - wskazywanie dokładnej daty (dzień, miesiąc, rok) i godziny
Szkło Mineralne - utwardzone szkło, które ciężko zarysować i zbić
Wykonany ze stali szlachetnej antyalergicznej (316l) - nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień skóry
Wodoodporność 50m - zegarek odporny na zachlapania, możliwe jest pływanie powierzchniowe z zegarkiem
Zegarek damski
Styl zegarka - Elegancki
Średnica koperty - 36 mm
Koperta okrągła
Indeksy
Oryginalne pudełko producenta
Instrukcja obsługi


Zobacz wszystkie produkty z kategorii: Damskie

Dane techniczne:
PłećDamski
U nas nie płacisz za dostawę i zwrot na terenie Polski!

Niezależnie od formy płatności jaką wybierzesz, nie musisz martwić się o dodatkowe koszta związane z wysyłką. Ty decydujesz, jaką formę dostawy wybierasz - DHL czy paczkomaty InPost, a koszty pokrywamy my.

Wiemy, jak bardzo irytujące potrafi być oczekiwanie na zamówiony towar, dlatego staramy się, aby wysyłki realizowane były możliwie jak najszybciej.

Codziennie w naszej ofercie znaleźć możesz blisko 10 tysięcy produktów, które mogą być do Ciebie dostarczone już następnego dnia. Zegarki te opisane są jako wysyłka w 12 godzin, a wyodrębnić je spośród pełnej oferty pomoże Ci nasza zaawansowana wyszukiwarka. Pozostałe produkty posiadają status: na zamówienie oraz informację, jaki jest przewidywany czas realizacji.


Jeśli chcesz mieć gwarancję, że wybrany przez Ciebie zegarek dotrze do Ciebie następnego dnia roboczego, musisz spełnić kilka warunków:

przedmiotem zamówienia musi być zegarek/biżuteria oznaczone terminem "wysyłka w 12 godzin"
zamówienie musi zostać złożone do godziny 11:00
zamówienie powinno być złożone "za pobraniem" lub z góry "opłacone przelewem" na konto naszego sklepu poprzez system przelewy24
zamówienie dotyczyć musi produktu, który nie ma zostać opatrzony grawerunkiem (szczegóły realizacji zamówień z grawerowaniem znajdziesz tutaj)
miejsce doręczenia towaru musi znajdować się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej


Co jeszcze musisz wiedzieć na temat paczki, która do Ciebie dotrze?

Paczki wysyłamy tylko w dni robocze i w takie też dni kurierzy doręczają przesyłki (usługa dostawy w sobotę dost