Połączenie idealne - kobiety + Fossil
Dodano: 20-09-2018 w kategorii: Uncategorized autor: Kasia

Połączenie idealne – kobiety + Fossil

Jeśli kochasz modę, ale nie przekonuje Cię logo Gucci ani Channel, ponieważ zdecydowanie wolisz marki, które są mniej fancy, to wręcz musisz poznać zegarki Fossil dla kobiet!

Damskie zegarki Fossil – piękne czasomierze w nowoczesnej odsłonie

Każda kobieta, niezależnie od tego, ile ma lat, ile waży czy gdzie pracuje, lubi czuć się wyjątkowo i otaczać się ładnymi rzeczami. W końcu nie bez powodu nazywa się je płcią piękną. Ze względu na to, że damy lubią i muszą być dopieszczone, Fossil dba o to, aby sygnowane jego logo czasomierze przedstawiały szereg wartości estetycznych, które kobiety szczerze docenią. W kolekcjach damskich chronometrów Fossil znaleźć można delikatne modele biżuteryjne, które charakteryzują się niewielkimi kopertami, często zdobionymi kryształkami oraz cienkimi skórzanymi paskami i bransoletkami. Ich kolorystyka jest raczej stonowana, a całość zadaje szyku dopełniając wyjściowe kreacje. Poza nimi oferta damskich zegarków Fossil obfituje w zegarki casualowe, wśród których króluje styl boyfriend. To pokaźne, stalowe koperty i zamocowane na ich teleskopach stosunkowo masywne bransolety. Sportowe modele Fossil dla kobiet to natomiast produkty o ciekawej, wyrazistej kolorystyce, które niekiedy posiadają nie tylko paski, ale i koperty z tworzywa sztucznego.

Jakość czasomierzy Fossil dla Pań

Jeśli jednak uważasz, że zegarki Fossil to tylko design, jesteś w błędzie. To także duża staranność wykonania oraz nieprzypadkowy wybór materiałów, z jakich są one produkowane. Jeśli chodzi o komponenty, przeważa tu stał szlachetna 316l, która często poddawana jest nanoszeniu koloru metodą IP. To właśnie dzięki jonizacji, Fossil uzyskuje piękne, wyraziste barwy swoich kopert czy bransolet. Dużą rolę odgrywa tu także miękka, naturalna skóra, z której paski mocowane są na teleskopach kopert. Kluczowym elementem, który stanowi jakości czasomierzy damskich Fossil są kwarcowe i automatyczne mechanizmy japońskie, zapewniające prawidłowe działanie produktu przez długie lata.

Ile kosztują damskie zegarki Fossil

Niewiele jeśli by cenę zestawić z prezentowaną jakością i stylem. Przedział cenowy można określić jako 300-800 zł, ponieważ w tych granicach zamykają się najpopularniejsze czasomierze Fossil dla Pań. Jeśli porównamy to z kwotami, jakie trzeba zapłacić za produkty innych firm świata mody, otrzymujemy obraz marki raczej taniej lub średniej.

Bestsellery Fossil dla kobiet

Choć spektrum zegarków damskich Fossil jest bardzo szerokie, od lat utwierdzamy się w przekonaniu, że marka posiada w swojej ofercie tzw modele ever green, które po prostu nie wychodzą z mody. Najbardziej popularnymi czasomierzami Fossil dla kobiet są ES2830 i ES3060 z kolekcji Georgia oraz pochodzące z Jacqueline ES3434 i ES3487.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta Fossil, gdzie czeka na Panie szeroki wybór pięknych zegarków o wysokiej jakości i przystępnej cenie.

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: