Chat with us, powered by LiveChat

Po zakupie

Zanim odbierzesz paczkę

Jak już wiesz, Twoja przesyłka została wysłana i jest w drodze do Ciebie. Zanim ją odbierzesz z rąk kuriera czy z paczkomatu, upewnij się, że jest ona w stanie idealnym. Sprawdź, czy foliopak i taśmy nie zostały naruszone. Pamiętaj, że mimo, iż starannie pakujemy zegarki starając się je zabezpieczyć na wypadek uszkodzeń, nie jesteśmy w stanie ochronić ich na wypadek uszkodzeń czy kradzieży w trakcie transportu.

 

Karta klubowa ZegarkiCentrum.pl

Odebrałeś już swój zegarek? Mamy nadzieję, że się podoba. Na pewno zauważyłeś, że poza dowodem zakupu, kartą gwarancyjną i instrukcją, otrzymałeś jeszcze kartę klubową. Dzięki niej, przy każdym kolejnym zakupie w naszym sklepie, będziesz mógł cieszyć się specjalnym rabatem. Aby skorzystać z upustu, skontaktuj się z naszymi konsultantami, a podadzą Ci specjalny kod, który obniży cenę wybranego przez Ciebie produktu.

 

Reklamacje

Oferowany przez nas towar zawsze pochodzi z legalnej dystrybucji od autoryzowanych dystrybutorów, dlatego posiada gwarancję producenta. Jeśli podczas okresu ochrony gwarancyjnej, Twój zegarek uszkodzi się nie z Twojej winy, masz prawo skorzystać z prawa do reklamacji, a my Ci w tym pomożemy. 

Jak to zrobić? To bardzo proste – skorzystaj z formularza reklamacyjnego, który znajdziesz tutaj.

 

A co jeśli zegarek się nie spodoba?

W naszym sklepie dbamy przede wszystkim o to, żeby każdy z naszych Klientów odczuwał pełną swobodę i komfort zakupów, dlatego dokonując zakupu w ZegarkiCentrum.pl masz prawo do wymiany lub zwrotu towaru, który nie był noszony w ciągu 100 dni od daty zakupu (szczegóły znajdziesz tutaj). Towar nie może nosić śladów użytkowania i musi być zwrócony wraz z dowodem zakupu (paragon/faktura VAT). * Pamiętaj, żeby po otrzymaniu towaru sprawdzić, czy towar jest w pełni wartościowy i od razu zgłosić nam ewentualne uwagi, gdyż w momencie zwrotu towar musi być w stanie idealnym.

 

*Wyjątek stanowią zamówienia opłacone poprzez Raty Santander, które muszą zostać zwrócone w ciągu ustawowych 14 dni poprzez odesłanie towaru i rozwiązanie umowy kredytowej z bankiem Santander.

 

Formularz zwrotu do pobrania

 

 

 

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: