Chat with us, powered by LiveChat

Zegarki Polar - najważniejsze informacje o marca

Firma Polar rozwija się już od 1977 r. pod okiem profesjonalistów, którzy stawiają przede wszystkim na funkcjonalność i innowacje. Wszelkie rozwiązania wprowadzane są na podstawie naukowych badań. Zapewniamy klientom najwyższy poziom zadowolenia z produktów, które stają się nieodłącznymi asystentami różnorodnych czynności.

Zyskaj nowe możliwości dzięki zegarkom Polar

Oferujemy szeroką gamę produktów najwyższej jakości. Wśród nich znajdziecie monitory aktywności, sensory tętna i zegarki sportowe z GPS. Funkcje zegarków warto dostosować do własnych potrzeb. Przebierać można nie tylko w oferowanych opcjach pomiaru, ale także w kolorach pasków. Dla waszej wygody zegarki podzielone są na kilka kategorii, w zależności od uprawianej dyscypliny sportowej – może to być triathlon, bieganie, fitness i cross training lub kolarstwo. Oferujemy także ciekawe rozwiązania dla uczestników sportów drużynowych czy klubowych.

Zegarki Polar towarzyszem udanego treningu

Zegarki Polar to nie tylko towarzysze treningów, ale także życia codziennego. Dzięki nim na treningu otrzymasz odpowiedniego kopa motywacji, sięgniesz po wymarzone, ustawiane przez siebie rekordy, a później otrzymasz informacje między innymi o swoim tętnie spoczynkowym, wydatku energetycznym lub ilości i fazach snu. Sen pełni bowiem kluczową rolę w codziennej regeneracji, wpływającej na skuteczność treningów. Odpowiednie ustawienia umożliwiają także otrzymywanie powiadomień o konieczności regularnego nawadniania organizmu, a nawet wiadomości o szacunkowej ilości węglowodanów, które potrzebne będą w czasie sesji treningowej. To tylko część spektrum zdolności zegarków. Firma Polar prezentuje wszechstronne podejście do zdrowego trybu życia, wspiera i inspiruje do osiągania swoich celów i dbania o życiową harmonię.

Zegarki Smartwatch

Smartwatch Polar monitoruje na bieżąco Twoje wyniki i osiągnięcia

Dzięki zegarkom Polar możesz monitorować na bieżąco swoje wyniki, weryfikować dotychczasowe osiągnięcia i ustawiać coraz to wyższe cele. Otrzymasz także spersonalizowane podsumowanie swoich aktywności i wskazówki pozwalające ją zwiększać zgodnie z wyznawaną przez nas zasadą, że im więcej ruchu, tym więcej korzyści. Natomiast informacje dotyczące tętna pozwolą na świadomy dobór intensywności treningu oraz sprawdzanie swoich postępów. Pomiar dokonuje się za pomocą różnych narzędzi, które można dobrać zgodnie z preferencjami. Są nimi: zegarek sportowy z funkcją pomiaru tętna z nadgarstka, opaska na rękę z optycznym sensorem tętna oraz nadajnik na klatkę piersiową wykrywający sygnały elektryczne serca za pomocą sensora przymocowanego do opaski. Nadajnik zapewnia największą dokładność pomiaru i polecany jest osobom uprawiającym treningi interwałowe i siłowe.

Polar to personalny i profesjonalny przewodnik

Jesteś na początku swojej sportowej drogi i przydałyby Ci się konkretne, spersonalizowane podpowiedzi? Właśnie po to stworzyliśmy program treningu biegowego, który pozwala doskonale przygotować się do zawodów oraz systematycznie pracować nad swoją kondycją. Do programu możesz włączyć także ćwiczenia uzupełniające, rozwijające siłę i mobilność. Wszystkie cele treningowe będą w łatwy sposób dostępne na zegarku Polar, który poprowadzi Cię przez każdy trening. To sprawia, że możesz mieć wszystkie ważne parametry i bieżące wskazówki w zasięgu ręki.

Ponadto wszystkie zegarki można łączyć z szerokim wachlarzem aplikacji, a wśród nich są: Strava, Training Peaks, MyFitnessPal, Endomondo, Relive, Coachbox i wiele innych. 

W przyjaźni z ekosystemem

Tworząc nasze produkty czujemy się odpowiedzialni za poziom satysfakcji klienta, a także za środowisko. W obecnych czasach jego ochrona jest zadaniem każdego z nas, dlatego nasze zegarki powstają w warunkach gwarantujących troskę o planetę. Począwszy od etapu projekcji, a na wyborze dystrybutorów i dostawców skończywszy. Pozwala to na ograniczenie produkowanych odpadów oraz emitowanych gazów cieplarnianych. Powodem do dumy jest dla nas spełnianie wszystkich wymogów prawnych i regulacji w każdym z 80 krajów naszej działalności.

Zmień  swoje życie z zegarkami Polar

Dzięki zegarkom Polar otrzymasz kompleksową informację o tym, jak pracuje Twój organizm w różnych fazach dnia i nocy. Możesz być pewien, że dbamy o metodyczne i zindywidualizowane podejście do klienta. Zegarki Polar to ekskluzywna oferta, którą łatwo dostosujesz do swoich wymagań.

Uważamy, że sport to siła, hart ducha, zdrowie, lepsza kondycja, lecz to także coś więcej – styl życia. Nowa energia, pasja, ludzie, cele, osiągnięcia, pełniejszy i bardziej świadomy oddech, witalność. Daj się poprowadzić tej wspaniałej przygodzie zegarkom Polar, a więc kompleksowym narzędziom dostarczającym cennych informacji o Twoich osiągnięciach i pobudzających do dalszych działań.


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Zegar atomowy

Smartwatch do treningu

Najdroższe zegarki świata – Top 10

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: