Chat with us, powered by LiveChat

KUPUJ TERAZ W NIŻSZYCH CENACH NA BLACKWEEK

Kolor zielony modny również w zegarkach
Dodano: 15-10-2020 w kategorii: Ciekawostki, Moda, Uncategorized autor: Pawel Kowal

Wiele osób zastanawia się czy zegarki z zieloną tarczą to bardziej klasyczna wersja czy może dla odważnych? Bowiem w ostatnim czasie kolor zielony stał się bardzo popularny wśród klientów, dlatego też powstaje coraz więcej nowoczesnych czasomierzy w tymże właśnie kolorze. W sklepach oraz całej branży zegarmistrzowskiej pojawia się coraz więcej nowości, które obfitują w zielenie zarówno delikatne, bardziej stonowane jak i mocne oraz intensywne odcienie. W poniższym artykule znajdziesz istotne informacje na temat modnych obecnie zielonych zegarków!

Modny kolor zielony w branży zegarmistrzowskiej

Obecnie na rynku znaleźć można bardzo szeroką gamę zegarków męskich oraz damskich w kolorze zielonym, jednymi z najczęściej wybieranych są czasomierze marki: Tissot, Tommy Hilfiger oraz Maurice Lacroix. W ofercie sklepów znajduje się wiele kolekcji modeli zegarków w kolorze zielonym, których cena jest uzależniona zarówno od kształtu jak i wielkości koperty danego zegarka. Dzisiaj bardzo popularne są również zegarki z zieloną tarczą, jednakże nie należą on do uniwersalnych. Należy podkreślić, iż zieleń to bardzo przyjemna tonacja, ciekawostką jest fakt, iż w niektórych kręgach takich jak: Chiny ma ona bardzo symboliczne znaczenie, bowiem oznacza ona bogactwo oraz sukces! Również dla Irlandii kolor zielony jest dosyć istotny, gdyż stanowi on główną barwę, która przoduje w Dniu Świętego Patryka. W przypadku Europy, a w tym także Polski kolor zielony obecnie może nie należy jeszcze do bardzo popularnych, jednak bardzo wielu mężczyzn szuka zegarków właśnie w tym kolorze, przede wszystkim ze względu na fakt, iż są one intrygujące i ponadczasowe!

Moda męska na zielono

Czy wiesz, że zieleń określna jest mianem najbardziej uspokajającego koloru na świecie? Bowiem działa kojąco na ludzki umysł, a także wpływa znacząco na lepszy nastrój! Jeśli chodzi o modę jest to dość trudny kolor, jednakże coraz częściej stanowi on przewodnią barwę wszelkiego rodzaju dodatków, w tym także czasomierzy. Warto zaznaczyć, iż zieleń nie ogranicza się tylko i wyłącznie do jednego stylu, dlatego można ją używać i nosić zarówno swobodnie, na co dzień jak i bardziej formalnie. W obecnym czasie producenci, którzy są świadomi potrzeb klientów, projektują specjalne dodatki, które idealnie współgrają z różnymi częściami męskiej garderoby. W tym kierunku bardzo szybko rozwija się także branża zegarkowa, na rynku dostępne są różne modele zegarków, oparte na najnowszym mechanizmie działania. Wszystkie zegarki w kolorze zielonym to bardzo ciekawe czasomierze, które wyposażone są w specjalny datownik, który sprawia iż zegarek staje się jeszcze bardziej elegancki! Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się ostatni czasem zegarki z zieloną tarczą, które dedykowane są w szczególności odważnym i pewnym siebie mężczyznom. Są to jedyne w swoim rodzaju, oryginalne oraz nieszablonowe kompozycje.

Maurice Lacroix

Zegarki zielone dla mężczyzn- szeroki wybór modeli
Zielone zegarki stają się coraz bardziej popularne, ich oferta rozszerza się z roku na rok o kolejne nowoczesne modele, oparte na najnowszej technologii zegarmistrzowskiej! Wśród najchętniej wybieranych czasomierzy można wymienić między innymi:

Maurice Lacroix– zegarek wyposażony w mechanizm kwarcowy, posiadający chronograf, silny i trwały czasomierz, który bardzo często występuje również na pasku skórzanym
Tommy Hilfiger- zegarek posiadający szkło mineralne, oraz mechanizm kwarcowy, jest to model zegarka o bardziej sportowym charakterze. Wyróżnia się piękną estetyką, elegancją oraz dużą funkcjonalnością, bardzo istotną zaletą zegarka jest fakt, iż jest wodoszczelny.
Tissot- zegarek o mechanizmie kwarcowym, wyposażony w chronograf, szkło szafirowe, koperta najczęściej wykonywana jest ze stali.

Zegarki zielone
Zegarki z zielona tarczą- idealne rozwiązanie dla mężczyzn
Warto podkreślić, iż mężczyźni coraz chętniej decydują się na zielone czasomierze, mimo iż kolor ten jest dosyć wymagający. Na rynku zegarmistrzowskim znaleźć można bardzo wiele odcieni, dzięki którym możliwa jest do stworzenia różna stylizacja, w ofercie znajdują się zegarki stonowane, pastelowe, a także o barwach bardziej soczystych i intensywnych. W ostatnim czasie wśród mężczyzn dużym zainteresowaniem cieszy się model zegarka Tissot, który wyposażony jest w tarczę oraz pasek w kolorze zielonym, szczególnie w jego ciemniejszym odcieniu. Powinieneś wiedzieć, iż jest to produkt o bardzo wysokiej jakości, dlatego spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta, bowiem jest to nie tylko wytrzymały ale także ponadczasowy zegarek. Jego tarcza ma wyrazisty i zdecydowany kolor zieleni, aczkolwiek posiada również wiele zalet, które stanowią jego główny atut. Między innymi chodzi tutaj o wodoszczelność, która sięga nawet 30 ATM, przez co zegarek tej kolekcji jest doskonałym rozwiązaniem nawet dla zawodowego nurka.

Wszelkie dostępne kolekcje zegarków zielonych to to eleganckie i ekskluzywne czasomierze, które świetnie nadają się na każdą okazję, prezentują się także doskonale w towarzystwie złotych spinek. Jeśli jesteś zainteresowany zegarkiem nietuzinkowym, zapoznaj się z dostępną ofertą sklepów i wybierz odpowiedni model dla siebie!


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Kto wynalazł zegarek G-Shock?

Zegar atomowy

Matej Matej – Ekspert na temat G-shock!

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: