Chat with us, powered by LiveChat
MK magia dwóch złotych liter
Dodano: 29-06-2018 w kategorii: Uncategorized autor: Kasia

Wydaje się mało prawdopodobne, by wśród kobiet nawet mało zainteresowanych modą znalazła się taka, która nie słyszała o marce . Zapewne też większość z nich, jeśli nie ma torebki z logo MK, to marzy, by stać się jej właścicielką.

W czym tkwi sekret Korsa? Dlaczego kobiety żyjące w świecie starbucksów, drapaczy chmur i Piątej Alei, prowadzącej wprost do parku Waszyngtona, pokochały projekty tego artysty? Dlaczego nieustająco ma tylu zwolenników na całym świecie?

Kariera Michaela Korsa jest klasycznym przykładem amerykańskiego sukcesu. Za sprawą matki, modelki Joan Hamburg, już od najmłodszych lat był blisko świata mody. Poznał jego zasady, a przede wszystkim zrozumiał czego pragnie każda kobieta, by dobrze wyglądać. Odpowiedź zdawała się oczywista – przystępnej ceny i…luksusu. To z nim ten amerykański projektant utożsamiał się od początku swojej kariery.

Chęć usatysfakcjonowania jak największej rzeszy kobiet motywowała go do racjonalizowania cen swoich produktów. Jak każdy wielki projektant również Michael Kors miał swoje lepsze i gorsze chwile. Pierwszy poważny kryzys marka przeżyła w 1993 roku, kiedy to budżet firmy odnotował straty. Powrót na szczyt trwał długo, ale nigdy, nawet przez moment, MK nie zapominał w swej pracy o jakości tego, co tworzył.

Marka stopniowo poszerzała asortyment, by móc zaproponować kobietom na całym świecie pełną gamę wysokojakościowych produktów: torebek, butów, perfum, zegarków, biżuterii i wielu, wielu innych dodatków… Gdy ostatnio Kors zainteresował się rynkiem smartwatchy, również udowodnił, że doskonale rozumie, czego chcą jego klienci i co jest kwintesencją przystępnego luksusu.

Nowojorski styl Michaela Korsa

Michael Kors postawił na projekty smartwatchy inspirowane klasyczną biżuterią. Jego smarty idealnie pasują zarówno do casualowego stroju jak i eleganckiej kreacji wieczorowej. Doskonałe połączenia materiałów i dominujący złoty kolor po raz kolejny stawiają wzornictwo MK na piedestale ponadczasowego stylu.

 


Zegarki mają przepiękny, okazały i jasny wyświetlacz, który pozwala dopasowywać tarczę do aktualnego nastroju lub – co jeszcze lepsze – ubrania właściciela. Gdy okazja tego wymaga, jego rękę zdobi elegancki, klasyczny chronograf, który za chwilę może przeistoczyć się w nowoczesne cyfrowe cudo techniki. Tym, co urzeka u MK zawsze, jest niezwykła jakość wykonania, o którą dba w każdym detalu.

Sztandarowy MKT5021, jak każdy inny smart od nowojorskiego projektanta, wyposażono w możliwość ładowania indukcyjnego i cały arsenał czujników: żyroskop, akcelerometr, system wibracyjny. Mimo technologicznych nowości, zegarek jest prosty w obsłudze, bardzo szybko łączy się z telefonem bezprzewodowo i wyświetla na tarczy niemal każde powiadomienie z telefonu. Istotną innowacją jest funkcja MY SOCIAL, która umożliwia wybranie ulubionego zdjęcia z INSTA, by nim ozdobić tarczę naszego smarta.

 

 Michael Kors przygotował całą gamę smartwatchy, które doskonale wpisują się w jego wzornictwo. Wybierając smarta z Nowego Jorku możemy liczyć na najwyższą jakość i ponadczasowy design. System wymiennych pasków MY SOCIAL i ładowanie indukcyjne powodują, że to idealny zegarek dla nowoczesnej i stylowej kobiety. Nie zapominajmy, że marka oferuje również czasomierze męskie, które w niczym nie ustępują damskim modelom.

Czy warto postawić na Michaela Korsa?

W świecie technologicznych odkryć smartwatche z logo MK konsekwentnie łączą wyrafinowany luksus i design z technicznymi nowinkami.
Zdecydowanie to chronometry, które dla ich właścicieli będą wyjątkowym dodatkiem przez kilka następnych sezonów dopóty…, dopóki Michael Kors znowu nie zaskoczy nas czymś urzekająco pięknym i funkcjonalnym.

 

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: