Chat with us, powered by LiveChat
Dla czego model Aikon od Maurice Lacroix jest tak wyjątkowy
Dodano: 22-12-2021 w kategorii: Ciekawostki, Uncategorized autor: Pawel Kowal

Męska elegancja objawia się w detalach. Gentleman różni się drobnymi, acz istotnymi szczegółami od ogółu. Różnicę robią spinki przy mankietach dobrane do kolorystyki i stopnia formalności całego ubioru, czy stylowe, a jednocześnie eleganckie buty. Detalem, który zdecydowanie rzuca się w oczy w wizerunku atrakcyjnego mężczyzny jest zegarek. Podkreśla on osobowość i charakter danego stroju. Aikon od Maurice Lacroix jest wręcz synonimem nowoczesnej elegancji.

Wielozadaniowe to drugie imię Aikon

Mechanizm zegarków Aikon jest wielofunkcyjny. Analogowe serce daje możliwości datownika wykonanego ze stali szafirowej. Doceni to każdy zabiegany mężczyzna, poczucie pełnej kontroli nad czasem jest niezwykle istotne, kiedy chce się być osobą godną zaufania i poważaną. Spóźnialscy i zapominalscy panowie tracą w oczach swoich bliskich. Jeżeli masz takie predyspozycje, chronograf pozwoli odciążyć Cię z części obowiązków. Wodoszczelne wykonanie pozwoli mieć kontrolę nad upływającym czasem również w ekstremalnych warunkach. Deszcz, burza, czy basen nie są straszne zegarkom szwajcarskim. Użycie zegarka pozwoli również śledzić sportowe możliwości. Pomiar czasu treningu, czy tempa kolejnych okrążeń na stadionie, co bardzo motywuje w dalszym rozwoju.

Nadzwyczajny design Maurice Lacroix

Niepowtarzalny styl zegarka wpasuje się w gusta wielu panów. Zegarki zawdzięczają popularność swojej jakości wykonania. Dzięki możliwości wyboru paska do zegarka spośród skórzanych, stalowych, czy wykonanych z metali szlachetnych, każdy dostosuje styl swojego zegarka do siebie. Odpowiednie rozwiązanie znajdą zarówno zwolennicy sportowego stylu, dbający o wygodę użytkowania i niezobowiązujący wizerunek, jak i eleganccy sprzymierzeńcy dbałości o najmniejsze detale. Niezależnie od tego, czy zegarek ma stanowić wisienkę na torcie dla garnituru, czy stylu codziennego, modele dostępne w kolekcji od Maurice Lacroix zaspokoją wyszukane gusta estetyczne. Zarówno zegarek na pasku skórzanym jak i stalowym może kojarzyć się tylko z Tobą.

Maurice Lacroix

Wyjątkowy pomysł na prezent

Wiele razy w ciągu roku znajdujesz się w sytuacji, kiedy chciałbyś obdarować czymś wyjątkowym chłopaka, narzeczonego, męża, ojca, czy dziadka. Z pewnością wpadłeś już wielokrotnie na świetnie pomysły prezentów, ale nie sposób bez przerwy wpadać na coraz lepsze pomysły. Zakup zegarka w postaci prezentu będzie doskonałym rozwiązaniem dla mężczyzn w każdym wieku. Wśród młodszych odbiorców prezentów może to być pierwszy krok do dbałości o własny styl i podkreślanie swojego charakteru wizerunkiem. Dojrzalsi chętnie wzbogacą swoją kolekcję o kolejny model zegarka szwajcarskiego. Męską biżuterią w niebanalny sposób można też wyrazić swoją wdzięczność. Podarki to nie tylko urodziny, imieniny, czy prezenty Świąteczne. Czasem wyraźny gest podziękowania za włożone zaangażowanie jest niezbędny dla podtrzymania neutralności relacji. Zarówno obdarowany jak i obdarowujący poczują się lepiej po wynagrodzeniu uczynności.

Ponadczasowy styl Aikon

Styl zegarków zmienia się z roku na rok. Nie sztuką jest wymieniać je co sezon. Wybór modelu, którego wizerunek i funkcjonalność będą imponujące niezależnie od czasu nie musi być trudny. Decydując się na zakup modelu Aikon w sklepie kupujesz nie tylko produkt, ale element wizerunku, który będzie już tylko z Tobą kojarzył się w najbliższym otoczeniu. Zyskujesz niepowtarzalne uczucie, kiedy bliscy zwracają uwagę, że jesteś w posiadaniu czegoś atrakcyjnego. Na stronie producenta dostępne są wykończenia złote, tytanowe i szafirowe. Wizerunek koperty może również zostać dostosowany do potrzeb użytkownika. Spośród dostępnych modeli prezentują się zegarki z datownikiem, sekundnikiem, czy tarczą podzieloną na kilka obszarów.

Męskie Maurice Lacroix

Jakość wykonania od Maurice Lacroix

Dbałość o szczegóły przy produkcji zegarków to oczywistość. Jednak Maurice Lacroix wie o tym lepiej, niż ktokolwiek inny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wie, jak zadbać o standard wykonania zarówno elementów składowych jak i całości konstrukcji. Kolor tarczy, czy jakość mechanizmu datownika będą decydowały o ostateczny odbiorze przez użytkowników. Kontrola produkcji na każdym jej etapie gwarantuje perfekcyjne wykonanie w każdym calu. Produkt jest niezwykle wytrzymały nie tylko w naturalnych warunkach. Nie straszne są mu również utrudnienia atmosferyczne. Dzięki wodoszczelności sprosta wymaganiom stawianym przez sportowy tryb życia, czy niespodziewany deszcz.

Kolekcja Aikon od Maurice Lacroix to pewność jakości wykonania, niezwykłego wizerunku i marki światowej sławy. Miejsce dla modeli z tej kolekcji powinno znaleźć się w zbiorach każdego nowoczesnego mężczyzny. Różnorodność wizerunków wpasuje się w gusta każdego z użytkowników. Zarówno koperty jak i paski występują w wielu wariantach zgodnych z ponadczasowymi trendami wśród klasyków. Nowoczesny mężczyzna podkreśla swoją stylizację wyszukaną męską biżuterią. Zegarek to jej nieodzowny element. Produkt z kolekcji zegarków szwajcarskich powinien być tym pierwszego wyboru – pewność standardów wykonania daje poczucie solidności i stylu.


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Manufacturowe zegarki Maurice Lacroix. Ale co to właściwie oznacza?

Czy zegarki Szwajcarskie nadal są najlepsze?

Czy serwisować zegarek automatyczny/mechaniczny?

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: