Chat with us, powered by LiveChat
Limitowana Polska Edycja Epos
Dodano: 08-03-2021 w kategorii: Ciekawostki, Uncategorized autor: Pawel Kowal

W świecie czasomierzy opanowanym poprzez produkty szwajcarskie, niemieckie, japońskie lub choćby amerykańskie, ciężko jest o własne polskie elementy. Mamy natomiast ostatnio jeszcze większą grupę krajowych wytwórców, jednak oni funkcjonują właściwie jedynie lokalnie – na naszym rynku.
Z tego względu cieszy nas każdy polski akcent w czasomierzach, jakie są proponowane na całym świecie. Szczęście tymże większe, iż tenże polski element możemy odnaleźć w produkcie szwajcarskiej spółki, jaka od lat tworzy ekskluzywne zegarki – mowa ponieważ o nowym modelu firmy EPOS, jaki został zrobiony głównie z myślą o polskich miłośnikach klasycznych czasomierzy. Co musimy wiedzieć na temat tych limitowanych zegarków?

Spółka Epos – co musimy o niej wiedzieć?

Epos to szwajcarska firma z długą, zegarmistrzowską tradycją. Jej początek ma własne korzenie w 1925 roku. To wówczas James Aubert, znakomity inżynier technik, otworzył spółkę produkującą zespoły dla wielu docenianych producentów. Manufaktura zajmowała się tymże – z sukcesami – poprzez około 50 lat. W latach 80, kiedy zegarkowy sektor został wypełniony poprzez zespoły kwarcowe, nastąpiło zapotrzebowanie na świeżą krew oraz nowe, dalekosiężne koncepcje. Następcą dzieła Jamesa Auberta był Peter Hofer, przejął on przedsiębiorstwo w 1983 roku. Firma szwajcarskich czasomierzy EPOS jest znakiem najlepszych zegarmistrzowskich tradycji znanego na całym świecie regionu Vallée de Joux. Zrobione z najdoskonalszą dokładnością, ręcznie montowane oraz zdobione zegarki są perłami klasycznego zegarmistrzostwa. Przez misternie wykonane, dobrze opracowane zespoły proponują nam czas zaklęty w pięknej, wygodnej postaci. Rzemiosło osiąga rangę sztuki kiedy perfekcjonizm, tradycja oraz doświadczenie są urządzeniami w dłoniach rzetelnych artystów. Oczywiście dzięki ich pracy zegary EPOS to wielkie arcydzieła tradycyjnego zegarmistrzostwa.

Epos Limitowana edycja z Polskim kalendarzem

Limitowane zegary Epos

Limitowany czasomierz męski Epos Limited Edition For Poland 3501.142.90.96.25, to wyjątkowa edycja zegara szwajcarskiego firmy EPOS przeznaczona Polsce. Niepowtarzalna kolekcja „For Poland”, to tylko 100 egzemplarzy (dla wersji z paskiem oraz innej z bransoletką) zegarków automatycznych z wyjątkową komplikacją nazwy dnia tygodnia wyświetlaną w języku polskim i naciskami kolorystycznymi, jakie odnoszą do polskich barw narodowych! Jedyny w swoim rodzaju Epos Limited Edition For Poland 3501.142.90.96.25 bez wątpienia odnajdzie się na celowniku zegarkowych zbieraczy, jak również wielbicieli doskonale zrobionych zegarków szwajcarskich w stylu tradycyjnym.

Zegarek Epos Passion Automatic – klasyka w innowacyjnym stylu

EPOS PASSION 3501 EDITION FOR POLAND to nowość, jaka opracowana została zwłaszcza dla Klienta z Polski. Czasomierz wykonany został w limitowanej ilości 100 szt. Epos Passion Automatic 3501.132.20.15.30 to dobry pomysł na upominek, bez względu na okazję. Powłoka zrobiona ze stali szlachetnej jest zawieszona na dostosowanej bransoletce z tego samego kruszcu. Tarcza została ubezpieczona szkiełkiem turkusowym, dodatkowo pokryto ją warstwą luminescencyjną, dzięki czemu artykuł jest praktyczny także w zaciemnionym otoczeniu. Wodoodporność narzędzia stanowi 100 m, więc pewnie można pływać z zegarem na nadgarstku. Przy zakupie jest on obejmowany dwuletnią gwarancją.

EPOS Passion Poland Limited Edition – czasomierz z polskim datownikiem

Czasomierz EPOS Poland ma polski datownik zlokalizowany nad logo szwajcarskiej firmy. Łukowate okienko datownika zajmuje na tarczy dość dużą powierzchnię, wchodząc na indeksy godzin od 11 do 1. Dzięki temu odnalazło się dość miejsca na pełne, polskie nazwy dni tygodnia, jakich nie sposób pominąć patrząc na tarczę tego doskonałego zegara. Czasomierz EPOS Poland Limited Edition może pochwalić się też przeszklonym deklem, poprzez który możemy podziwiać pracę aparatu i następne nawiązania do polskiego rynku. Na wachniku występuje wygrawerowany napis “LIMITED EDITION-POLAND-100PCS.”, natomiast nad nim wygrawerowany jest niepowtarzalny numer własnego egzemplarza.


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Czy warto kupić zegarek limitowany?

Czy zegarki Szwajcarskie nadal są najlepsze?

Szkło szafirowe czy mineralne? 

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: