Chat with us, powered by LiveChat

KUPUJ TERAZ W NIŻSZYCH CENACH NA BLACKWEEK

Najlepsze propozycje męskich zegarków Casio do 1000 zł
Dodano: 13-07-2020 w kategorii: Uncategorized autor: Pawel Kowal

  Stylowe i wysokie, jakości zegarki zawsze podkreślają status ich właściciela. Wielu mężczyzn nie wyobraża sobie życia bez takich produktów na nadgarstek, nawet pomimo szerokiej gamy różnych gadżetów, które również pokazują czas. Wyjaśnienie jest proste, czasomierz Casio jest noszony nie tylko ze względu na pokazywanie czasu, ale także na styl i wyrażanie siebie. Są stale w zasięgu wzroku i zawsze zwraca się na nie uwagę. W wyborze najlepszych propozycji męskich zegarków Casio do 1000 złotych można zauważyć, że różnią się typami i funkcjami, ale bez względu na cenę są ponadczasowe.Tutaj można znaleźć zarówno cyfrowe, jak i analogowe modele z podstawowymi funkcjami (budzik, stoper, minutnik, czas na świecie) oraz proste czasomierze ze strzałkami tylko na czas.

Najlepsze propozycje męskich zegarków Casio do 1000 zł

  Prezentowane rodzaje męskich zegarków Casio są odpowiednie dla prawdziwych mężczyzn. Przedstawiono wszystkie najbardziej niezwykłe produkty różnych rodzajów stylów, które doskonale podkreślają osobowość i oryginalność. Jeśli ktoś uważa się za sportowca, to męski zegarek Casio z gumowymi paskami jest idealny. Prezentowane są również modele, które idealnie komponują się z klasycznym stylem ubrań. Stylowy mężczyzna powinien mieć kilka zegarków męskich Casio, ponieważ produkowane są modele mechaniczne i elektroniczne. Dzięki szerokiemu wyborowi każdy znajdzie produkt według własnych upodobań. Ceny nie są wygórowane, dlatego można kupić wysokiej jakości czasomierz Casio do 1000 złotych.

Zegarek męski Casio MTS-100D

  Ten model zegarka męskiego Casio posiada okrągłą kopertę, piękna czarna tarcza z datownikiem wskazuje dni miesiąca. Natomiast luminescencyjne wskazówki oraz indeksy pokryto szafirowym szkiełkiem, dzięki czemu wykazuje odporność na zarysowania. Produkt posiada srebrną bransoletę ze stali szlachetnej z bezpiecznym zapięciem. Czasomierz wyposażono w precyzyjny mechanizm kwarcowy, posiada wodoszczelność do 50 metrów, co pozwala na korzystanie z zegarka pod prysznicem bez obawy na pojawienie się korozji.

Zegarek męski Casio SGW-100

  SGW-100 to jeden z najmłodszych modeli z serii ProTrek. Istnieją jeszcze 2 modele z serii SGW z barometrem (bez kompasu) i krokomierzem. Zegarek posiada podświetlenie elektroluminescencyjne, co zapewnia podświetlenie całej tarczy, odczyt danych jest ułatwiony. Zegarek ma funkcję poświaty, Odporny jest na niskie temperatury (-10 ° C). Zintegrowany kompas cyfrowy identyfikuje północny biegun magnetyczny. Czujnik mierzy temperaturę otoczenia wokół zegarka i wyświetla ją w stopniach ° C (-10 ° C / + 60 ° C). Czasomierz Casio wyświetla aktualny czas w głównych miastach i określonych obszarach na całym świecie. Upływający czas jest mierzony z dokładnością do 1/100 sekundy. Zakres pomiarowy sięga 1 godziny. Po ustawieniu automatyczny kalendarz zawsze wyświetla dokładną datę. Produkt wyposażono w szkło mineralne, trwałe, odporne na zarysowania co chroni zegarek przed uszkodzeniem. Koperta z tworzywa sztucznego, pasek z materiału polimerowego. Wodoszczelność 20 barów czyni go przydatnym do nurkowania.

Zegarek męski Casio B640

  Czarna obudowa, czarna bransoletka i bardzo czytelna tarcza. Można rzec, starość i młodość w jednym urządzeniu. Na dłoni jest mały, bransoletka jest wąska, a ciężar prawie wcale nie jest odczuwalny. Patrząc na tarczę można zobaczyć wszystko, czego mężczyźnie potrzeba: godziny, minuty, sekundy, dzień tygodnia, datę, miesiąc. Mimo całej swojej zewnętrznej prostoty japońska elektronika wciąż poświęca starożytnym mechanikom swoje funkcje. Oczywiście proces wdrażania kalendarza w mechanice i elektronice jest zasadniczo inny, ale jest to zaleta zegarka Casio, który podbił świat.

Zegarek męski Casio AE-1200

  Niektóre z najtańszych modeli, nadal imponują funkcjonalnością i wyjątkowym wyglądem tarczy. Model Casio AE-1200 można ogólnie przypisać do klasy wojskowej, mimo że nie można mówić o żadnych właściwościach odpornych na wstrząsy. To tylko ten styl: bardzo męski i bardzo surowy. Koperta oraz pasek są wykonane z lekkiego cienkiego plastiku. Produkt bardzo wyraźnie wpisuje się w ramy nowoczesnego trendu retro, ale został stworzony dla innego – do wyświetlania czasu w różnych krajach. Jest to obecnie funkcja czasu na świecie uważana za zestaw standardowy, ale kiedyś ją doceniono. Z drugiej strony Casio AE-1200 wygląda przyzwoicie, a co najważniejsze komfortowo. Po prostu nie czuje się go na ręku, ponieważ waga jest bardzo mała, a polimerowa obudowa i bransoletka są dość miękkie.

Zegarek męski Casio AE -1000

  Istnieją modele zegarków, które magicznie przekształcają ich właściciela w kogoś innego. Ten model Casio jest stworzony dla najbardziej znanego zwiadowcy wszechczasów (James Bond). W pełni cyfrowy, do podświetlenia wyświetlacza służy dioda LED. Wyświetla aktualny czas w głównych miastach i określonych obszarach na całym świecie. Funkcja stopera – 1/100 sek. – 24 godziny. Czas jest mierzony z dokładnością do 1/100 sekundy. Zakres pomiarowy sięga 24 godzin. Czas można wstępnie ustawić w zakresie od 1 sekundy do 100 godzin. Zegarek może wtedy automatycznie rozpocząć odliczanie o ustawionej godzinie. Idealne rozwiązanie dla osób, które muszą codziennie przyjmować lekarstwa lub wykonywać ćwiczenia. Szkło akrylowe, koperta z tworzywa sztucznego, pasek z materiału polimerowego. Naturalny materiał polimerowy jest idealny do produkcji paska ze względu na jego wyjątkową wytrzymałość i elastyczność. Wodoodporny (10 barów) powoduje, że jest idealny do nurkowania.

Oferta zegarków Casio

Zegarek męski Casio A-168

  Model Casio A168 posiada metalową obudowę i bransoletę. Czasomierz należy do kolekcji vintage, a nacisk kładziony był na stary wygląd, co potwierdza popularność przeszłości. Co roku takie zegarki są zaliczane do TOP bestsellerów i to dobra wiadomość. Ze względu na niski koszt każdy może cieszyć się naprawdę wysokiej jakości japońskim produktem. Czasomierz posiada podświetlenie elektroluminescencyjne, które zapewnia podświetlenie całej tarczy. Zegarek ma funkcję poświaty – kilka sekund po naciśnięciu przycisku podświetlenia działa. Zegarek posiada kopertę z tworzywa sztucznego i szkło mineralne, które chroni go przed uszkodzeniem. Model jest wodoszczelny.

Zegarek męski Casio A-158

  Casio nie zamierza zamykać swoich popularnych linii, ale raczej daje im nowy esej. Sama obudowa zegarka męskiego Casio A158 jest dość cienka, jak na nowoczesny zegarek, więc użytkownik nie odczuwa dyskomfortu. Zintegrowane podświetlenie oświetla tarczę zegara z boku. Funkcja stopera – 1/100 sek. 1 godzina. Upływający czas jest mierzony z dokładnością do 1/100 sekundy. Alarm codzienny emituje dźwięk o ustalonej godzinie, przypomina o zdarzeniach powtarzanych codziennie. Ponadto konfigurowalny sygnał dźwiękowy ostrzega o zakończeniu każdej pełnej godziny. Po ustawieniu automatyczny kalendarz zawsze wyświetla dokładną datę. Model posiada szkło akrylowe a kopertę z tworzywa sztucznego, natomiast bransoletę ze stali nierdzewnej, która nadaje zegarkowi klasyczny wygląd. Zegarek jest wodoszczelny a zatem jest odporny na małe rozpryski. To jedna z najtańszych propozycji Casio, ale doskonale spełnia swoje funkcje.


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Którego G-Shocka męskiego wybrać? 5 polecanych modeli

Matej Matej – Ekspert na temat G-shock!

Zegarek brudniejszy od…. toalety

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: