Chat with us, powered by LiveChat

KUPUJ TERAZ W NIŻSZYCH CENACH NA BLACKWEEK

Smartwatch od marki Tissot
Dodano: 09-12-2021 w kategorii: Ciekawostki, Smartwatche, Technologie autor: Pawel Kowal

Tissot to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju producentów zegarków luksusowych. Marka obecna na rynku 1853, powstała w Szwajcarii w miejscowości Le Locle i od początku słynęła z zegarków, które stoją na najwyższej półce jeśli chodzi o rozwiązania techniczne czy wykorzystywane do produkcji materiały. Decydując się na produkty Tissot sięga się po doskonałe mechanizmy, innowacyjne rozwiązania, precyzję wykonania. Marka w swojej ofercie ma szeroką gamę produktów, w tym wiele klasycznych propozycji. Obok tych pojawiają się jednak i te rozwiązania, które mają odpowiadać na potrzeby współczesności. A “ta” w imieniu młodych domaga się połączenia zegarka ze smartfonem. Tak powstały smartwatche, które marka Tissot również wprowadziła do swojej oferty. Poniższy wpis będzie traktował na ich temat i podpowie Wam jaki smartwatch Tissot warto wybrać. 

Tissot Connect – mocne wejście na rynek smartwatch 

Szwajcarski producent zegarków pojawił się na rynku elektronicznych zegarków określanych mianem smartwatch ze swoją kolekcją Tissot Connect. To linia innowacyjnych urządzeń, które zostały przygotowane z wyjątkową starannością. Producent zadbał o doskonałe wzornictwo, w którym promuje klasyczny wygląd z nowoczesnością, która jest konieczna przy wprowadzaniu na rynek smartwatchów. Zastosowanych zostało wiele interesujących rozwiązań przy produkcji tych zegarków, na uwagę natomiast zasługuje możliwość zmiany smartwatcha w klasyczny czasomierz jednym kliknięciem. 

Postaw na nowoczesność i wybiera Tissot T-touch 

Proponowane obecnie smartwatche Tissot T-Touch Connect to zegarki, które pozwalają kupującemu wkroczyć w świat luksusowych rozwiązań promowanych przez tego producenta. Oferowane zegarki otrzymują interaktywne, nowoczesne mechanizmy, dlatego spełnią oczekiwania każdego klienta. Producent zdecydował się na zastosowanie rozwiązań w postaci dotykowego panelu, połączenia z siecią, co może istotnie ułatwić funkcjonowanie osobom aktywnym. Jednak nie jest to sprzęt wyłącznie o sportowym charakterze. Wykorzystany materiał do produkcji i wypracowany styl sprawiają, że to zegarki, które pasują do codziennej garderoby, świetnie wpisują się w stylizacje biznesowe. Ze względu na wielkość, formę wykonania są to przede wszystkim zegarki Tissot męskie

Szwajcarska marka Tissot zadbała o zastosowanie szerokiej funkcjonalności swoich urządzeń. Dlatego codzienność dzięki tym zegarkom staje się przyjemniejsza. Nowoczesne rozwiązania w postaci oprogramowania sprzętu sprawiają, że to urządzenia doskonałe niezależnie od tego jaką formę aktywności podejmował będzie użytkownik. Zastosowanie połączenia z siecią sprawia, że funkcjonalność zegarków jest bardzo szeroka. Tissot T-Touch Connect dają użytkownikom takie opcje jak:

  • alarm i chronometr
  • odliczanie wsteczne 
  • kalendarz
  • licznik kalorii
  • licznik kroków
  • ciśnieniomierz
  • barometr
  • powiadomienia ze smartfona 
  • prognoza pogody
  • wysokościomierz

Wprowadzone funkcjonalności gwarantują użytkownikom świetny sprzęt, który w codziennym życiu może się okazać niezwykle przydatny. 

Liczne udogodnienia dla użytkowników 

Producent wprowadzają kolejny produkt premium do swojej oferty zadbał również o jak największa funkcjonalność połączoną z jakością. Dlatego użytkownicy Tissot T-Touch Connect otrzymują urządzenia wodoszczelne do ciśnienia 10 bat. Sprzęt samodzielnie radzi sobie ze zmianą czasu letniego i zimowego, wykorzystuje ułatwiający pracę tryb nocny czy innowacyjne rozwiązania w postaci zasilania z baterii solarnej zamontowanej w urządzeniu. Pod tarczą zegarka zamontowane zostały czujniki, które wychwytują światło słoneczne albo sztuczne i przechowują w akumulatorze. To sprawia, że sprzęt jest w stanie funkcjonować bez ładowania nawet przez wiele miesięcy. Dla użytkownika jest to istotne udogodnienie. Zastosowana w urządzenia Tissota tarcza ukazuje w czasie rzeczywistym między innymi godzinę z sekundnikiem, dzień tygodnia i datę. 

Tissot

Najwyższej jakości materiały wykorzystane do produkcji 

Omawiana marka zawsze słynęła z urządzeń stojących technicznie na najwyższym poziomie i gwarantujących wieloletnie używanie bez obaw o awarie. Nie inaczej jest w przypadku Tissot T-Touch Connect. Zadbano o wykorzystanie do produkcji materiałów, które sprawią, że sprzęt będzie na najwyższym poziomie. Ceramika wykorzystana w zegarku sprawia, że jest ono hipoalergiczne. Producent zadbał jednocześnie o materiał odporny na uderzenie i zarysowanie. Stosowane do produkcji elementy ceramiczne mają w składzie tlenek aluminium i tlenek cyrkonu, dlatego nie będą podlegały utlenianiu. To zaś sprawia, że zegarek przez lata pozostaje lśniący i elegancko się prezentuje. Całość pokryta jest szkłem szafirowym, dlatego zegarek jest odporny na zniszczenie. Zewnętrzne elementy zegarka są więc doskonałej jakości.

Jeśli chodzi o wnętrze urządzeń producent również postarał się o ciekawe rozwiązania. Koperta przygotowana z antymagnetycznego tytanu, który również charakteryzuje się tym, że jest materiałem antyalergicznym. W urządzeniu wykorzystany jest innowacyjny mechanizm kwarcowy, który ładowany jest baterią słoneczną. W przypadku mechanizmu kwarcowego mamy do czynienia z dopracowanym urządzeniem, które jest wynikiem wieloletniego doświadczenia marki na rynku zegarków. Wykorzystywana w urządzeniu tarcza ma kolor czarny i średnicę 42 mm, koperta waży 92 gramy, zaś w urządzeniu wykorzystany jest ekran MIP o niskim zużyciu energii. Całość wykończona została paskiem, producent tym razem rezygnuje z bransolety. Pasek zrobiony z silikonu i wykończony klasyczną sprzączką. 

Postaw na innowacyjność od cenionego producenta

Jeśli ktoś idzie z duchem czasu i chętnie sięga po elektroniczne gadżety, ale jednocześnie ceni sobie klasykę i sprawdzone rozwiązania to wybór smartwatcha od firmy Tissot będzie doskonałym rozwiązaniem. Użytkownik otrzyma innowacyjne urządzenie współpracujące z telefonem, ale jednocześnie kryć się za nim będzie blisko 170 lat doświadczenia w produkcji zegarków, które marka Tissot posiada. To idealny kompromis dla tych, którzy cenią nowoczesne rozwiązania w klasycznej formie. 


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

https://zegarkicentrum.pl/zegarki-tissot/

Recenzja zegarków Tissot

Smartwatch z funkcja dzwonienia

Pierwszy zegarek smartwatch

https://zegarkicentrum.pl/zegarki-tissot/

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: