Chat with us, powered by LiveChat
Smartwatch z funkcja dzwonienia
Dodano: 09-07-2021 w kategorii: Smartwatche, Technologie, Uncategorized autor: Pawel Kowal

Smartwatch z funkcją dzwonienia

Coraz częściej na rynku pojawiają się inteligentne zegarki z funkcją odbierania i wykonywania połączeń. Czy jest Ci potrzebny do tego telefon? Nie, o ile Twój smartwatch posiada slot na kartę SIM. Wówczas funkcja dzwonienia będzie dostępna niezależnie od Twojego smartfona. Jeśli z kolei zegarek nie posiada slotu – spokojnie, możesz go sparować za pomocą bluetooth z telefonem. Wystarczy, że smartfon będzie w niedużej odległości od zegarka i bez problemu skorzystasz z wygodnej funkcji rozmowy. Tego typu smartwatch przeznaczony jest dla osób, które prowadzą różne style życia. Przyda się zarówno mamom, biznesmenom, sportowcom, jak i dzieciom.

Smartwatch dla dziecka z funkcją dzwonienia

Zegarek z możliwością wykonywania połączeń to świetna pomoc dla dzieci. Kiedy zadzwonią rodzice czy znajomi z podwórka nie będzie konieczności wyjmowania telefonu. Połączenie można odebrać za pomocą ruchu palca. Jest to duże udogodnienie, gdyż minimalizuje ryzyko zgubienia telefonu podczas zabawy. Ponadto przyda się także rodzicom. Dzięki smartwatchowi mama i tata w dowolnym momencie skontaktują się z dzieckiem i mogą być pewni, że połączenie nie zostanie przeoczone. Co więcej, niektóre smartwatche posiadają także opcję przesłania lokalizacji GPS. Dziecko, wysyłając współrzędne do rodziców, będzie się czuć zdecydowanie bardziej bezpiecznie, a opiekunowie spokojniejsi.

Smartwatch z możliwością rozmowy

Ćwicząc na siłowni, biegając, prowadząc samochód czy odbywając podróż zatłoczonym autobusem, czy pociągiem, często problematyczne jest wykonywanie połączeń przez telefon. Tutaj z pomocą przychodzi inteligentny smartwatch, dzięki któremu z łatwością zobaczysz, kto dzwoni, odrzucisz połączenie lub w razie potrzeby odbierzesz. Można to zrobić jednym pociągnięciem palca, a dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi rozmowa będzie komfortowa. Poza tym na wyświetlaczu ekranu pojawi się numer telefonu oraz nazwa kontaktu. Niektóre modele posiadają także możliwość synchronizacji historii połączeń.

Smartwatch

Zegarek dla dziecka z funkcją dzwonienia

Wiele dzieci w młodszych wieku nie posiada jeszcze telefonu na własność. Dlatego też świetną opcją jest wyposażenie pociechy w smartwatch z funkcją dzwonienia. W przypadku modeli z wbudowanym slotem na kartę SIM – posiadanie telefonu nie będzie koniecznie. Ponadto modele dla dzieci często mają funkcję udostępniania lokalizacji. Dzięki temu mama i tata nie będą musieli się martwić, gdzie jest ich maluch. Ponadto wiele inteligentnych zegarków dla dzieci zawiera funkcję przesłania sygnału SOS. Będzie to oznaczać, że dziecko potrzebuje pomocy, a sygnał zostanie wysłany bezpośrednio na smartfon rodzica.

Smartwatch męski z funkcją dzwonienia

Inteligentne zegarki przeznaczone dla mężczyzn często są zarówno eleganckie, jak i praktyczne. Na rynku zdecydowanie najwięcej jest dostępnych modeli sportowych, które poza funkcją dzwonienia wyposażone są w dodatkowe udogodnienia. Tego typu zegarki często posiadają wbudowany krokomierz, który będzie kontrolował przebyty dystans w danym dniu oraz spalone kalorie. Z pomocą męskiego smartwatcha można także monitorować sen oraz włączyć powiadomienia, informujące o spadku aktywności. Dla osób ćwiczących ciekawym udogodnieniem będzie kontrola odtwarzanej muzyki z telefonu. Smartwatch dla mężczyzn jest zatem gadżetem bardzo praktycznym, dzięki któremu codzienne funkcjonowanie będzie znacznie ułatwione.

Smartwatch damski z funkcją dzwonienia

Zegarek z możliwością wykonywania połączeń dedykowany dla kobiet to wyraz elegancji oraz praktyczności. Smartwatche z tą funkcją sprawdzą się w wielu sytuacjach. Będą wielką pomocą zarówno dla kobiet, prowadzących firmę, jak i mam, które nie chcą spuścić oka ze swoich pociech. Dzięki funkcji rozmawiania wygodnie odbierzesz połączenie, niezależnie od tego, jaką czynność teraz wykonujesz. Ponadto twórcy inteligentnych damskich zegarków nie próżnują – na rynku pojawia się coraz więcej ciekawych modeli. Będziesz mogła między innymi dopasować materiał i rozmiar paska, tarczę zegarka oraz wykończenie – na przykład złote lub srebrne.


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Smartwatch IOS

Smartwatch czy smartband co wybrać

Smartwatch do treningu

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: