Chat with us, powered by LiveChat
Zegarek dla spóźnialskiej
Dodano: 20-09-2018 w kategorii: Uncategorized autor: Kasia

Daj kobiecie zegarek, a będzie na czas. Możliwe? Nie wiem 🙂 ale warto spróbować, szczególnie jeśli motywacją ma być zegarek!

Dlaczego kobiety się spóźniają?

Bo my, baby, zawsze mamy dużo do zrobienia. I nie chodzi tu tylko o położenie „tapety” z perfekcją majstrów rodem z „Nasz nowy dom”, ale też o milion spraw, które sprawiają, że zawsze jesteśmy w niedoczasie. Przecież śniadanie i obiad same się nie zrobią! Pralka, nawet ta z funkcją suszarki, sama się nie nastawi i nie wybierze odpowiednich rzeczy do danego programu. Telefon? No przecież nie mogę nie odebrać jak akurat dzwoni moja Bestie albo mamusia. No właśnie. My zawsze mamy tyyyyle na głowie. Na szczęście nasi panowie wiedzą czym nas zmotywować ($), a jak nie oni, to my same wiemy, co zrobić, aby jednak być na czas!

Doskonałą motywacją dla spóźnialskiej

To, że kobiety się spóźniają to jedno, ale w jakim stylu to robią to zupełnie inna sprawa. Dla mnie, osoby, która choć już dawno ma za sobą błogie lata akademickiej laby, studencki kwadrans zdaje się nadal obowiązywać. Ostatnio, kiedy mój mąż miał tego delikatnie mówiąc dosyć, wymyśliłam jednak doskonały sposób na to, jak może mnie zmotywować, a pomogła mi w tym reklama zegarka widoczna w jednym z salonów Yes.
„K: Kup mi nowy zegarek to nie będę się spóźniać”
„A: Ciekawe jaki…musiałby to chyba być święty Graal zegarmistrzostwa”
„K: Nie, wystarczy damski zegarek Tissot

Dlaczego właśnie zegarki  dla kobiet są takie wyjątkowe?

Dlatego, że łączą mnóstwo cech, które posiadać musi produkt idealny, a takiego my kobiety zawsze szukamy (to tak jak z szukaniem męża, co nie? ;))

Jakość damskich zegarków?

To pierwszy z elementów, który przemawia na korzyść czasomierzy tego szwajcarskiego producenta. Zegarki sygnowane logo Tissot od zawsze prezentują najwyższą jakość wynikającą z odpowiedniego doboru materiałów z jakich są wykonane z precyzją i starannością wkładanymi w proces produkcji. Jak przystało na modele swiss made, minimum 60% ich komponentów ma pochodzenie szwajcarskie (w tym także mechanizm, którego dotyczą podobne reguły), a ten sam procent całkowitych kosztów wytworzenia również ponoszony jest na terenie Szwajcarii. Tak duże obostrzenia mają na celu zapewnienie najwyższego komfortu użytkowania i gwarancję niezawodności produktu. Materiały użyte przy produkcji to prawdziwa śmietanka wśród dostępnych elementów:antyalergiczna stal szlachetna 316l, tytan, ceramika, kauczuk, miękka skóra naturalna, a także to, co my, kobiety kochamy najbardziej – diamenty!

Technologie w fabrykach Tissot czyli Innovators by Tradition

Zgodnie z misją marki, Tissot nieustannie rozwija się wprowadzając nowoczesne rozwiązania, które idą w parze z ich długą, bogatą historią. Dlatego np sprawdzone mechanizmy ETA zasilane m.in. bateriami typu Renata przeplatają się z mechanizmami takimi jak Powermatic 80 (automat o aż 80 godzinach rezerwy chodu) czy mechaniczny Swissmatic (najnowsze dziecko Tissota). Nie najnowszym, ale wciąż jednak najlepszym z dostępnych na rynku rozwiązań jeśli chodzi o pozłacanie zegarka jest nakładanie koloru metodą PVD. To jonowe nakładanie warstw koloru zapewnia ochronę przed jego ścieraniem na okres nawet 10 lat! Najnowsze technologie widoczne są także w przypadku funkcji w jakie wyposażone są zegarki czyli precyzyjne stopery, barometr, altimeter czy zegar wskazujący czas w kilku strefach czasowych.

Design czasomierzy damskich 

Serce podpowiadało mi, aby podać ten argument jako pierwszy, jednak rozum mówił co innego (Głupia! Przecież ten artykuł przeczytają też faceci, a oni wcaaaale nie są takimi wzrokowcami jak my ;)) No, ale do rzeczy! Design zegarków Tissot dla kobiet to prawdziwa perełka i to w kilku przypadkach dosłownie. Modele klasyczne, casualowe i sportowe, często zdobione elementami masy perłowej to dodatki, które sprawdzają się w najróżniejszych okolicznościach. Ulokowane w kilkudziesięciu wysoce zdywersyfikowanych kolekcjach zdają się odpowiadać na oczekiwania każdej z nas. I tej praktycznej, i tej romantycznej. Mnogość wzorów, kolorów i kształtów pozwala bowiem dopasować damskie chronometry Tissot do wąskich jak i szerszych
nadgarstków, a także do wieku czy nawet zainteresowań. Malo tego, uniwersalizm nanoszonych zdobień pozwala to przełamać styl, do jakiego już przywykłyśmy, a który delikatnie mówiąc z lekka nam się już opatrzył.

Cena zegareczków  dla spóżnialskich Pań

Napiszę pieszczotliwie, żeby może skruszyć niektóre zatwardziałe, męskie serca:) cena Tissotów dla Pań to kwestia bardzo indywidualna. W ofercie znajdują się bowiem modele już za ok 600/700 zł, ale są i takie, których koszt wynosi nawet 3 tys PLN. Wszystko zależy od tego, jaki mechanizm je napędza i czy np jakiś karacik się tam nie zaplątał. Uśredniając wartości wszystkich dostępnych czasomierzy tego szwajcarskiego producenta zakładamy, że na taką przyjemność trzeba wydać ok 1500zł. No, ale drogie Panie i Panowie, czy to naprawdę wysoka cena biorąc pod uwagę ten ogrom nadziei jakie zegarek damski Tissot daje nam, gdy w grę wchodzi nieistniejąca dotychczas punktualność? 🙂

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: