Chat with us, powered by LiveChat

Zegarki Bergstern najważniejsze informacje o marce

Szwajcarska marka Bergstern oferuje wysokiej klasy zegarki w przystępnej cenie. W zależności od modelu kryształ jest szafirowy, w wybranych modelach z powłoką antyrefleksyjną lub mineralny.

Zegarki Bergstern

Bergstern to niepowtarzalna marka, której podstawą są niezwykłe, mocne i szlachetne inspiracje. Pierwszą z nich jest urzekające piękno szwajcarskiego krajobrazu, jego czystość, wielkość i majestat. Miejsce, w którym góry wydają się dotykać nieba i sięgać gwiazd. Drugą inspiracją jest jednak siła charakteru człowieka i wszystkie cechy, które pozwalają mu się rozwijać, doskonalić, niestrudzenie dążyć do sukcesu i spełniać odważne marzenia

Zegarki Bergstern – inspiracje powstania marki

Bergstern to wyróżniająca się marka, której fundamenty stanowią wyjątkowe, mocne i szlachetne inspiracje. Pierwszą z nich jest urzekające piękno szwajcarskiego krajobrazu, jego czystość, wielkość i majestat. Miejsce, w którym góry wydają się dotykać niebios, sięgając gwiazd. Drugą inspiracją jest jednak siła charakteru człowieka i wszystkie cechy, które pozwalają mu się rozwijać, doskonalić, niezłomnie dążyć do sukcesu i spełniać odważne marzenia. Punktem odniesienia dla ideałów, które dały początek marce Bergstern, jest sama Szwajcaria. Nie trzeba dodawać, że jest to jedyna lokalizacja, która pasuje do rachunku.

Zegarki Bergstern spod znaku „Swiss Made”

To w Szwajcarii każdy zegarek Bergstern jest produkowany, od początkowego projektu, poprzez zaawansowane technologicznie procesy produkcyjne, po rygorystyczne procedury kontroli jakości. Wszystkie modele Bergstern mogą pochwalić się sygnaturą „Swiss Made”. Znakiem rozpoznawczym zegarków Bergstern jest jakość, ambitna specyfikacja w przystępnej cenie. Dotyczy to wszystkich trzech linii produktów, dzielących modele według stylu i przeznaczenia na klasyczne, sportowe i ozdobne zegarki damskie. Koperty zegarków Bergstern są wykonane ze stali nierdzewnej lub tytanu. W zależności od modelu szkło jest wzmocnione minerałem lub szafirem.

Zegarki Bergstern – niezawodna prezycja

Zegarmistrzowskim sercem każdego zegarka Bergstern jest szwajcarska niezawodność i precyzja w kształcie mechanizmu Ronda lub ETA, z funkcjami takimi jak chronograf dostosowany do charakteru modelu. Do każdego modelu dobierana jest odpowiednia bransoletka, pasek gumowy lub pasek ze skóry naturalnej. Proces IPG zapewnia wysoką odporność na zarysowania, podobnie jak powlekanie galwaniczne warstwą 10 mikronów. Modele klasyczne i dekoracyjne są wodoodporne do 30 lub 50 metrów, a sportowe do 100 metrów.

Zegarki Bergstern – klasyka i nowoczesność

Bergstern jest stylowy, jego projekty idą ścieżką między klasyką a nowoczesnością, a jednocześnie jest praktyczny, z myślą o okolicznościach i zadaniach dnia codziennego oraz wyjątkowym, a wszystko to z niepowtarzalnym charakterem. Jej największym atutem jest umiar stylistyczny i towarzysząca mu uniwersalność. Te cechy, które odzwierciedlają ducha marki, czynią go idealnym towarzyszem każdego wyzwania. Klasyczne modele urzekają nieskazitelnością kształtu i detali, sportową dynamiką i kontrastowymi akcentami; modele biżuterii o dyskretnej elegancji i wyrafinowaniu linii.

Zegarki Szwajcarskie

Dla kogo będą odpowiednie zegarki Bergstern?

Marka Bergstern jest przeznaczona dla współczesnych osiągających, tych, którzy wiedzą, czego chcą i są gotowi na to, wytrwale i konsekwentnie. Dla tych, którzy zdają sobie sprawę, że sukces wymaga elastyczności i determinacji, którzy są tym bardziej niezachwiani, gdy cel wydaje się odległy – jak gwiazda nad górskim grzbietem. Tych, którzy wiedzą, czego chcą i są gotowi, aby to osiągnąć, wytrwale i konsekwentnie. Dla tych, którzy są świadomi, że sukces wymaga elastyczności i determinacji, którzy są tym bardziej niezachwiani, gdy cel wydaje się odległy – jak gwiazda nad górskim grzbietem. Tych, którzy wiedzą, czego chcą i są gotowi, aby to osiągnąć, wytrwale i konsekwentnie. Dla tych, którzy są świadomi, że sukces wymaga elastyczności i determinacji, którzy są tym bardziej niezachwiani, gdy cel wydaje się odległy – jak gwiazda nad górskim grzbietem.

Zegarki Bergstern – popularne kolekcje

  1. Bergstern Active – zegarki dla tych, dla których półśrodki nie wchodzą w grę. Wysoką jakość wykonania zegarka charakteryzuje sportowe zacięcie i kontrast materiałów.
  2. Bergstern Harmony – klasyczna linia oparta na świeżych inspiracjach, to połączenie tradycyjnego kształtu i nowoczesnych detali. Dostępne w wersji męskiej i żeńskiej.
  3. Bergstern Brilliance – linia dedykowana dla kobiet – inteligentnych, wiedzących czego chcą, samoświadomych. Zegarki z tej linii pasują zarówno na co dzień, jak i na eleganckie wyjścia. Koperta zegarka Brilliance z dyskretnie zdobioną tarczą płynnie łączy się z bransoletą. Wybrane wzory cechuje piękna opalescencja masy perłowej.

Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Zegar atomowy

Woda a zegarek – wpływ wody na stan techniczny zegarka

Michael Kors zegarki podróbki na Allegro

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: