Chat with us, powered by LiveChat

Zegarki Garmin-ogólne informacje o marce

Współczesność to szybkie tempo życia, pokonywanie dużych odległości, do tego potrzebny jest odpowiedni asystent, który pomoże wyznaczyć trasę i kierunek, obliczy współrzędne a także określi wydatkowaną energię. Amerykańska firma Garmin jest obecnie liderem na rynku przenośnej elektroniki, produkuje zegarki typu smartwatch, które potrafią zmierzyć temperaturę powietrza oraz ciśnienie atmosferyczne, a co ważne zajmują niewiele miejsca w plecaku. Sprawą istotną dla ludzi aktywnych jest możliwość skorzystania z aplikacji Garmin Express, która pozwala zaktualizować mapy a także oprogramowanie. Co trzeba zrobić? Wystarczy zarejestrować i zsynchronizować z serwisem Garmin Connect. To oprogramowanie komputerowe ma za zadanie informowanie o dostępności aktualizacji a także ułatwia ich instalację.

Sportowy zegarek Garmin to czasomierz przyszłości

Sport stanowi ważą część życia, osoby dbające o zgrabną figurę poszukują ciekawych rozwiązań, nowości, które będą z nimi podczas treningów. To z myślą o nich powstały czasomierze Forerunner. Co potrafią? Obliczą wydatkowaną energię a także długość przebytego dystansu, mogą być zsynchronizowane z komputerem PC a także kreować programy treningowe. Czym jest zegarek sportowy Garmin Forerunner? To produkt pełniący rolę osobistego trenera fitness. Wyposażony w delikatną kopertę, która wpływa dodatnio na wygląd nie zaburzając jego funkcjonalności. Jeżeli poszukiwany jest kompaktowy, wielofunkcyjny asystent na każdą okazję, zegarek Garmin Fenix jest odpowiedni, można stwierdzić, że to wydajny pomocnik w czasie uprawiania sportu, który potrafi zrobić wszystko na raz. Nawigacja GPS \ satelitarny system nawigacyjny, barometr, trójosiowy kompas oraz wysokościomierz, wszystko w wodoodpornej obudowie.

Inteligentny smartwatch dotykowy Garmin

Lekki i kompaktowy smartwatch Garmin pomoże poruszać się po terenie, wyznaczać współrzędne i trasę, mierzyć odległości i temperaturę powietrza. Smartwatch dotykowy Garmin to stylowy dodatek dla nowoczesnej osoby. Z jego pomocą można kontrolować swoją aktywność fizyczną i wyznaczać trasy. Produkty mogą pracować autonomicznie przez ponad jeden dzień nawet przy najbardziej intensywnym użytkowaniu, są zamknięte w wodoodpornej obudowie i można je łatwo zsynchronizować z komputerem.

Inne znane marki również wprowadzały sportowe modele, na przykład smartwatch Citizen, który doskonale sprawdza się podczas uprawiania sportu i w codziennych zadaniach. Te modele należą do hybrydowych smartwatchy, które łączą analogowe wskazywanie trybów urządzenia z bardzo nowoczesnym sposobem programowania funkcji.

Elegancki smartwatch Garett damski, idealnie wkomponuje się nie tylko w wieczorową kreację, ale również w swobodny strój codzienny. Czasomierz jest połączenie gustownego drobiazgu z wielofunkcyjnym urządzeniem. Producent wyposażył go w pakiet sportowy, dzięki czemu monitoruje puls oraz ciśnienie krwi, liczy spalone kalorie, mierzy przebyty dystans oraz motywuje do treningu. Może towarzyszyć kobiecie podczas kąpieli a w czasie nocy sprawdzi, jakość snu.

Smartwatch Michael Kors to inteligentny czasomierz będący niesamowitym połączeniem zegarka na rękę z użytecznością smartfona. Zawarty jest w ekskluzywnej postaci klasycznego modelu, imponujący wizualnie i funkcjonalny zarówno w linii męskiej i damskiej. Stanowią zgrabne połączenie niebywałej praktyczności i luksusu. Rozbudowane funkcje Michael Kors to prawdziwe centrum dowodzenia, jego design doskonale celuje w najlepsze tradycje zegarmistrzowskiej sztuki.

Zegarek Garmin fenix 5

Garmin Fenix 5 to czasomierz większy od swoich poprzedników o średnicy 51 mm, jest teraz w stanie wyświetlać mapy topograficzne z trasami i przyciąga wzrok imponującym stalowym korpusem. Wszystkie modele z nowej serii Garmin Fenix 5 są wyposażone w antenę ze stali nierdzewnej EXO i tylną pokrywę z tłoczonej stali. Wszystkie modele są odporne na zanurzenie na głębokość 100 metrów. Garmin Fenix 5 zawiera pełny zestaw funkcji treningowych i sportowych, a także zaawansowane nowe funkcje nawigacji i mapowania.

Aby pomóc sportowcom i poszukiwaczom przygód poczuć się jeszcze pewniej w nieznanych miejscach, Garmin Fenix 5X ma fabrycznie załadowane funkcje do biegania, jazdy na rowerze, pływania, jazdy na nartach i nie tylko. Oprócz szerokiej gamy profili sportowych może być używany, jako codzienny monitor aktywności. Uzupełnieniem wbudowanych funkcji nawigacyjnych jest wysokościomierz barometryczny, 3-osiowy kompas i żyroskop.

Zegarek Garmin Fenix 6

Bardziej kompaktowy multisportowy zegarek GPS z serii fenix 6 oferuje mapy, muzykę, monitorowanie tempa. Pomiar tętna i czujnik tętna. Funkcja Dynamic PacePro zapewnia lepszą dystrybucję energii w różnych obszarach, innowacyjne metody pomiaru biegania i jazdy na rowerze. Można cieszyć się ulubionymi utworami z kompatybilnych usług strumieniowego przesyłania muzyki, korzystać z zainstalowanych fabrycznie aplikacji sportowych do pływania, pieszych wędrówek, wiosłowania, jazdy na nartach, gry w golfa itp. Jeśli użytkownik nie czuje się bezpiecznie lub zegarek wykryje wypadek, lokalizacja zostanie przesłana do kontaktów alarmowych dzięki pomocy w nagłych wypadkach i powiadomieniu o wypadku. W ten sposób można zadbać o bliską osobę.

Zegarek Garmin vivoactive 3

Z wbudowanym GPS, pulsometrem i płatnościami zbliżeniowymi Garmin Vivoactive 3 to smartwatch do aktywnego życia, od sportu po zakupy. Można dokonywać płatności zbliżeniowych bezpośrednio za pomocą zegarka. Urządzenie zawiera ponad 15 fabrycznie załadowanych aplikacji sportowych, wśród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wbudowany odbiornik GPS pozwala rejestrować dystans, tempo, lokalizację i nie tylko podczas aktywności na świeżym powietrzu. Podczas zajęć na świeżym powietrzu wbudowany odbiornik śledzi szczegółowe dane ruchach użytkownika, nie wymaga połączenia telefonicznego. Niezależnie od tego, czy jeździ się na snowboardzie, pływa, czy uprawia inne sporty, ten zegarek jest idealnym towarzyszem. Urządzenie oferuje również funkcję znajdź mój telefon, sterowanie odtwarzaczem muzyki, dzięki czemu znajomi mogą śledzić aktywność sportowe właściciela, a jej ukończenie jest automatycznie przesyłane do społeczności fitness online Garmin Connect.To aktywna społeczność internetowa, w której ludzie mogą dołączyć do rywalizacji, wspierać się nawzajem i dzielić się swoimi osiągnięciami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zegarki Garmin vivomove hr

Garmin Vivomove hr pomaga śledzić codzienną aktywność bez utraty stylu. Elegancki zegarek liczy kroki, monitoruje sen i synchronizuje się z aplikacją na telefonie. Z nim można być modnym i wysportowanym.Ten stylowy hybrydowy smartwatch jest wyposażony w ekran dotykowy z dyskretnym wyświetlaczem. Godzinę pokazują strzałki, które znikają, gdy przewija się ekran w celu wyświetlenia komunikatów, tętna i innych informacji. Zlicza kroki i kalorie oraz monitoruje kondycję, w tym całodobowy pomiar stresu.

Połączenie tradycyjnego zegara ręcznego z ekranem dotykowym i dyskretnym wyświetlaczem pozwala wykorzystać oba systemy. Wyświetlacz będzie widoczny dopiero po szybkim obróceniu nadgarstka, aby spojrzeć na ekran. Strzałki znikają, gdy korzysta się z ekranu dotykowego, a następnie automatycznie wracają na swoje miejsce. Oprócz liczenia kroków i monitorowania snu Garmin vivomove hr wykorzystuje dane tętna do obliczania spalonych kalorii i określania intensywności ćwiczeń. Dane dotyczące kondycji zostaną automatycznie przesłane do bezpłatnej społeczności internetowej Garmin Connect

Zegarek Garmin forever runner 235

Zegarek GPS do biegania z pomiarem tętna na nadgarstku, śledzi dystans, tempo, czas, tętno i nie tylko. Funkcje online: automatyczne przesyłanie do aplikacji Garmin Connect, śledzenie na żywo, monity dźwiękowe, alerty ze smartfona i udostępnianie w mediach społecznościowych. Zegarek Garmin 235 forerunner z czujnikiem tętna zapewnia ciągły jego pomiar z nadgarstka, który jest wyświetlane za pomocą czytelnego kolorowego wskaźnika. Każdy sportowiec ma inny poziom treningu i inne cele, może je osiągnąć, pobierając wdrożone plany treningowe na swoje urządzenie z aplikacji Garmin Connect. Wbudowany akcelerometr mierzy dystans i tempo podczas biegania w pomieszczeniu lub na bieżni bez użycia oddzielnego czujnika na nogę.

Zegarek Garmin fenix 3

Czasomierz Garmin fenix 3 to prawdziwa wydajność i prawdziwy styl. Antena ze stali nierdzewnej EXO z odbiorem GPS i satelitarny system nawigacyjny obejmujący swoim zasięgiem całą kulę ziemską.Technologia nadgarstkowego pomiaru tętna, kolorowy wyświetlacz o doskonałej jakości czytelnej w pełnym słońcu i wytrzymałym wypukłym szafirowym szkiełku. Funkcje treningu sportowego: zaawansowana dynamika biegu, pułap tlenowy, wskazówki dotyczące regeneracji i więcej. Funkcje nawigacji: 3-osiowy kompas, wysokościomierz, barometr.

Fenix 3 to najlepszy zegarek sportowy GPS przeznaczony dla miłośników sportu i przygód na świeżym powietrzu. Produkt wspomaga różnorodne sporty (bieganie, kolarstwo, pływanie, biegi przełajowe, wioślarstwo, trening halowy, narty i triathlon), a także zajęcia na świeżym powietrzu (piesze wycieczki, wspinaczka skałkowa i narciarstwo). Mierzy wyniki w czasie rzeczywistym, śledzi działania i pomaga znaleźć drogę do domu po przygodzie. A to nie wszystko, obsługa aplikacji Connect IQ umożliwia dodawanie nowych funkcji do różnych typów aktywności.


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Zegarek tylko na lewej ręce?

Zegarek przed czy za nadgarstkiem?

Najdroższe zegarki świata – Top 10

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: