Chat with us, powered by LiveChat

Zegarki Traser- najważniejsze informacje o marce

Marka Traser przyniosła ze sobą olbrzymią rewolucję w świecie zegarków, zwłaszcza w kwestii podświetlania czasomierzy. Dzięki wykorzystaniu przy ich produkcji trytu, charakteryzują się świeceniem w ciemności, Traser stał się liderem w branży zajmującej się zegarkami, które świecą w ciemnych miejscach. Warto zaznaczyć, iż poprzez użycie trytu czyli izotopu zegarki nie potrzebują dodatkowej energii do zasilania swojego podświetlania, tym samym są bardzo funkcjonalnymi przedmiotami, o bardzo długiej gwarancji żywotności, mogą bez problemu służyć nawet 25 lat! Produkowane są przy użyciu najnowszej technologii, dlatego dają nawet 100 razy więcej światła niż inne. Każdy zegarek zaprojektowany jest z wysokiej jakości materiałów, firma przede wszystkim stawia na jakość oraz standard świadczonych usług, ponieważ najważniejsza jest satysfakcja i zadowolenie klientów. Marka Traser posiada bardzo dobrą opinię, którą zdobyła latami praktyk i doświadczenia. Jeżeli chcesz stać się posiadaczem przez wiele lat dobrze działającego zegarka, lepiej trafić nie mogłeś! Skorzystaj z naszej oferty i zapoznaj się z dostępnymi produktami!

Jakość szwajcarskich zegarków Traser

Zegarki szwajcarskie są w obecnych czasach jednymi z najbardziej popularnych zegarków, materiał z którego są wykonywane jest bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu marka bardzo szybko zyskała ogromną popularność. Sklep posiada bardzo bogaty asortyment, ciekawe kolekcje różnego rodzaju modeli, dlatego każdy z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie! Marka jest znana na całym świecie, charakteryzuje ją przede wszystkim nowoczesny design, oraz podążanie za modą. Wszystkie dostępne modele zegarków są zaprojektowane w bardzo dobrym stylu, łączą jednocześnie okresy dawniejsze z obecnymi, dlatego cieszą się tak dużym zainteresowaniem, z roku na rok coraz większym. Każdy zegarek objęty jest co najmniej 10- letnią gwarancją. Warto dodać, iż Traser to marka szwajcarska zegarków, których wszystkie elementy zostały wykonane w kraju Alp. Firma zapewnia najwyższą jakość wykonania oraz niezawodność. Od wielu lat wśród opinii publicznej krąży powiedzenie, iż czasomierze marki Traser są najlepsze. Nic w tym dziwnego, ponieważ stworzone zostały z wysokiej jakości materiałów, a ich profesjonalne wykonanie oraz nowoczesny i modny design sprawił że znajdują się w światowej czołówce. Jedne z najpopularniejszych modeli to: Tissot, Certina oraz Maurice Lacroix. Warto wspomnieć, iż na samym początku zegarki najczęściej używane były przez sportowców i żołnierzy, dzięki czemu zdecydowanie wyrobiły sobie markę niezawodnych i spisujących się prawidłowo w każdych możliwych warunkach.

Zegarki taktyczne Traser dla wymagających

Marka Traser zyskała dobrą opinię również dzięki ogromnej popularności wśród amerykańskiej armii, w 1991 roku zegarki zostały wprowadzone wśród cywili, tym samym udowodniły swoją solidność oraz niebywałą wytrzymałość. Dlatego po dziś dzień modele zegarków nazywane są wojskowymi, pożądane są przede wszystkim przez żołnierzy, ale także przez sportowców. Sprawdzają się nie tylko podczas zwykłego, codziennego użytkowania, ale także podczas uprawiania różnego rodzaju sportów. Każdy zegarek wyposażony jest w szkiełka mineralne lub szafirowe, które zdecydowanie chronią przed stłuczeniem oraz zarysowaniem. Ogromnym atutem marki Traser jest wodoodporność zegarków, udowodniono iż z zegarkiem można pływać oraz nurkować nawet na głębokości 200 m. Militarne zegarki dzielą się na 4 serie: Tactical, Sport, Classic oraz Seria Autora GMT/Officer Pro Gunmetal. Seria Tactical pasuje najbardziej do eleganckich stylizacji, zegarki są wygodne, dodają klasy i prestiżu. Seria Sport posiada czasomierze wyposażone w chronograf, które pozwalają na pomiar czasu, natomiast Seria Classic przyciąga klientów przede wszystkim wspaniałym wykończeniem, skórzanymi paskami oraz bransoletami. Z kolei Seria Pro Gunmetal nadaje się idealnie dla osób, które korzystają z czasomierza przede wszystkim po zmroku. Jak widać marka Traser, posiada bardzo bogaty i urozmaicony asortyment pośród produktów.

Zegarki Szwajcarskie

Dlaczego wybrać zegarki Traser?

Jeśli zależy Ci na dobrze działającym urządzeniu, warto postawić na markę Traser, gdyż zajmuje się ona tworzeniem jednych z najbardziej poszukiwanych i najbardziej cenionych zegarków taktycznych na całym świecie. Warto dodać, że mechanizmy używane w zegarkach Traser pochodzą tylko i wyłącznie od znanych i renomowanych producentów. Sam montaż, a także wszelkie prace i kontrole odbywają się w Szwajcarii. Zegarki zanim trafią do sprzedaży przechodzą szereg specjalistycznych testów, które w późniejszym czasie mają zagwarantować ich dobre działanie w każdych warunkach. Niektóre modele zegarków przechodzą zestaw specjalnych badań, obowiązujących zgodnie z wojskowymi normami jakościowymi.

Podsumowując Marka Traser daje Ci gwarancje długiego i dobrego działania każdego zegarka, którego cena uzależniona jest od wielkości, kształtu, tarczy a także koloru konkretnego modelu. Każdy zegarek dostępny na rynku wykonany jest z materiałów trwałych, odpornych, więc bez obaw możesz skorzystać z naszej oferty! Nie czekaj, zapoznaj się z dostępnymi produktami i stań się szczęśliwym posiadaczem nowoczesnego zegarka!


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Czy serwisować zegarek automatyczny/mechaniczny?

Zegarek przed czy za nadgarstkiem?

Repliki zegarków – replika a podróbka

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: