Chat with us, powered by LiveChat
5 zalet zegarków Tissot
Dodano: 19-07-2020 w kategorii: Ciekawostki, Uncategorized autor: Pawel Kowal

Szwajcaria słynie z wielu rzeczy. Jej wizytówką jest nowatorski system bankowy, produkty spożywcze oraz jakość proponowanych rozwiązań. Bez wątpienia, ten właśnie kraj jest jednym z bardziej znaczących na światowej mapie liderów w technice i produkcji zegarków. Logo firmy Tissot, wywodzącej się ze Szwajcarii, jest zapewne wszystkim dobrze znane, a sygnowane nim czasomierze doceniane przez najbardziej wymagających Klientów. Dlaczego zegarki Tissot zyskały taką popularność?

  1. Zaletą niewątpliwie jest stylistyka zegarków Tissot na każdą okazję

Marka Tissot to nie tylko technologiczne nowinki i klasa sama w sobie. Firma zdaje sobie sprawę, że jej Klientami są osoby czynnie uprawiające sport, odbywające spotkania biznesowe czy dające pochłonąć się zgiełkowi wielkiego miasta. Właśnie dlatego propozycje, które prezentuje w swojej ofercie, wychodzą naprzeciw każdej grupie zainteresowanych.

Do najbardziej popularnych zegarków męskich szwajcarskiej marki zalicza się model T- Touch Expert Solar II, który stylistyką nawiązuje do klasycznych rozwiązań, natomiast słoneczną technologią onieśmiela najbardziej wysublimowanych rywali. W zakresie damskich zegarków, natomiast, warto zwrócić uwagę na Chemin des Tourelles Powermatic 80 Lady, łączący historię z charyzmą współczesnej kobiety.

Zapoznaj się:

Zegarki Tissot damskie

Zegarki Tissot meskie

  1. Niecodzienne rozwiązania czyli technologia marki Tissot

Każdy użytkownik zegarka, który chociaż raz zagłębił się w historię czasomierzy, natknął się na ich kieszonkowe wersje. To rozwiązanie, chociaż dzisiaj już coraz mniej stosowane, jest prawdziwą wizytówką firmy, która łączy klasę i nowoczesność. Współczesny mechanizm oparty na szwajcarskiej precyzji, zamknięty w budzącej respekt obudowie powoduje, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego konesera zegarmistrzowskiej sztuki.

  1. Najbardziej zaawansowana technologia mechanizmów marki ETA

Wielu projektantów na całym świecie zachodzi w głowę, jak połączyć klasykę z najwyższym stopniem technologii tak, by zwyczajnie czegoś nie zepsuć. Tissot wydaje się być mistrzem w tego typu połączeniach. Można sobie jedynie wyobrazić standardowy zegarek, będący dopełnieniem klasycznej stylizacji, który uruchamia wszystkie swoje funkcje za dotknięciem palca. Te marzenia Tissot przekuł w rzeczywistość w roku 1999, pokrywając znane dotychczas mechanizmy dotykowym szkłem. Po raz pierwszy, użytkownik otrzymał możliwość dotarcia do wnętrza zegarka nie tylko za pomocą guzików czy pokręteł. Na uwagę zasługują również solarne rozwiązania wdrożone przez firmę. Mikro panele słoneczne, zamontowane na zegarku, dają energię do długotrwałej pracy, czego efektem jest możliwość nierozstawania się ze swoim zegarkiem, nawet kiedy bateria w nim zawarta jest bardzo słaba. Tego typu czasomierze charakteryzują się również szkłem z powłoką antyrefleksyjną, która odbija promienie słoneczne, jednocześnie nie oślepiając użytkownika i pozwalając odczytać godzinę nawet w najbardziej słoneczny dzień. Do najbardziej popularnych modeli zaliczają się: T- Touch Expert SolarT- touch Expert Solar II Swiss Edition.

  1. Do zalet należy dodać – edycje specjalne czyli limitowane zegarki Tissot

Każdy, kto zwraca uwagę na upływający czas, ceni sobie możliwość zachowania w swojej pamięci najważniejszych chwil, które już nie wrócą. Również Tissot, chcąc celebrować najistotniejsze wydarzenia ze świata techniki, sztuki czy sportu, tworzy swoje projekty, odnoszące się właśnie do nich. Jednym z najbardziej docenianych modeli jest Chrono XL NBA. Pasek zegarka, swoją strukturą oraz kolorytem, nawiązuje do piłki do kosza, a logo NBA umieszczone na deklu, a także pokaźne rozmiary (45 mm) koperty nie pozwalają zapomnieć o największych gwiazdach koszykówki. Również, wśród zegarków dla Pań, na uwagę zasługuje model Heritage Visodate Automatic Alpine Dieppe 50th Anniversary Special Edition, upamiętniający fabrykę Renault Alpine w Normandii.

Nie sposób nie wspomnieć również o linii Heritage, która- zachowując szacunek do klasycznych rozwiązań, pełna nowości technologicznych i nowoczesnej stylizacji-opowiada historię na nowo. Na uwagę zasługuje model zegarka Heritage Navigator Automatic 160th Anniversary Cosc.

Oferta zegarków Tissot

  1. Materiały użyte w szwajcarskich zegarkach Tissot

Tissot to marka wywodząca się z kraju, w którym jakość stawiana jest na pierwszym miejscu. Bez niej, Szwajcaria byłaby kolejnym krajem na mapie Europy. Właśnie dlatego, podczas projektowania swoich zegarków, głównym przesłaniem jest wspomniana jakość i długotrwałość produktu. Materiały, z których tworzy się czasomierze, są nie tylko odpowiednio dobierane, ale również testowane w najbardziej skrajnych warunkach, jednocześnie dbając o zachowanie ich subtelności. Konstruktorzy firmy uważają bowiem, że „nic dwa razy się nie zdarza”. W związku z tym, każdy zegarek ma być „nie kolejnym z serii”, a tym „jedynym”. Jeśli ma on towarzyszyć użytkownikowi w domu, w pracy, w samochodzie czy na spacerze, powinien on tworzyć z nim idealną całość. Na uwagę zasługują, chociażby, zegarki wykonane ze złota, jak Gentleman Powermatic 80 Silicium Solid 18K Gold Bezel z warstwą super-luminową oraz Vintage Powermatic 80 Lady 18k Gold nawiązujący do antycznego wzornictwa, jednocześnie zachwycający swoją delikatnością.


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Co powinieneś o wiedzieć o marce Tissot

Jak usunąć zarysowania z zegarka?

Jak kupić zegarek oryginalny?

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: