Chat with us, powered by LiveChat
Ciekawe modele Timex do 200 złotych
Dodano: 06-07-2020 w kategorii: Uncategorized autor: Pawel Kowal

Timex to znana amerykańska firma produkująca zegarki, która istnieje od 1854 roku. Mimo że jest ona znana głównie z relatywnie niskich cen, nigdy nie należy jej postrzegać jako tanią markę. Konstruktorzy zegarków dokładają bowiem wszelkich starań, by jakość materiałów, jak i sposób wykonania były na jak najwyższym poziomie. Marka Timex oferuje szeroki wachlarz niezawodnych zegarków i jest to jedna z tych cech, które lojalni klienci doceniają w firmie.

Ciekawe modele zegarków marki Timex do 200 złotych

Marka Timex to nie tylko drogie zegarki, stanowiące gratkę dla kolekcjonerów. To także modele czasomierzy, które dostępne są dla przeciętnych użytkowników, szukających modnych i niezawodnych urządzeń. Poniżej przedstawiono modele zegarków Timex, które można zakupić już w cenie do 200 złotych.

Zapoznaj się:

 1. Timex Ironman

W tej kategorii cenowej nie mogło zabraknąć nowoczesnych modeli Ironman z dużym, cyfrowym wyświetlaczem, które słyną z wielu przydatnych w planowaniu i monitorowaniu treningu opcji. Linia Ironman oferuje bowiem zegarki o sportowym designie, które polecane są szczególnie osobom trenującym bieganie w sposób rekreacyjny, jak i profesjonalny. Obliczanie pokonanego dystansu czy prędkości, pamięć 30 okrążeń, stoper do 100 godzin, rozbudowany kalendarz i timer to tylko nieliczne funkcje, jakie zapewniają potwierdzane testami wytrzymałości czasomierze. Użyteczną może się okazać także dostępna w zegarkach opcja GMT umożliwiająca podróżującym ustawienie wyświetlania dwóch stref czasowych. Od sportowych zegarków wymaga się, przede wszystkim, niezawodności- i ten aspekt z powodzeniem realizowany jest dzięki zastosowaniu przez producenta mechanizmu kwarcowego, który z niewielkimi odchyleniami dobowymi precyzyjnie wskazuje czas. Co więcej, wszystkie, zewnętrzne elementy czasomierza zostały wykonane z tworzywa sztucznego, aby zapewnić mu właściwą odporność na zarysowania i komfort noszenia w każdej sytuacji. Cennym aspektem zegarków, występujących w wersjach zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn jest, ponadto, wysoka klasa wodoszczelności WR100, dzięki której możliwe jest z nimi pływanie lub branie kąpieli. Do najlepiej ocenianych przez użytkowników modeli Timex Ironman należą:

 • zegarek męski Timex Ironman Essential TW5M11400 z hesalitowym szkiełkiem i gumowym paskiem,
 • zegarek damski Timex Ironman Transit TW5M19600 z cyfrowym wyświetlaczem i akrylowym szkiełkiem,
 • zegarek męski Timex Ironman Classic TW5M09500 z cyfrowym, negatywnym wyświetlaczem w militarnym stylu,
 • zegarek damski Timex Ironman Essential Urban nietuzinkowym wyglądzie w kolorze białym (TW5M17400) lub fioletowym (TW5M17300).

 1. Timex Marathon

To seria tanich i- ze względu na oferowaną funkcjonalność i bogatą stylistykę- niezwykle popularnych zegarków. Linia Timex Marathon kojarzona jest bowiem zarówno z klasycznymi, jak i sportowymi propozycjami, ponieważ ich niepodważalną zaletą jest fakt, że można zakładać je do codziennych i bardziej formalnych stylizacji. Podobnie jak w serii Ironman i tutaj producenci postawili na lekki i trwały materiał, jakim jest tworzywo sztuczne, które gwarantuje podstawową ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu niejednokrotnie kontrastowych elementów na tarczy i kopercie, zegarki są niezwykle czytelne i atrakcyjne. Należy podkreślić, że w ofercie dostępne są zarówno cyfrowe, jak i analogowe czasomierze, zawierające między innymi opcje alarmu, stopera, datownika czy opatentowanego podświetlenia Indiglo. Dla mężczyzn przewidziano wodoszczelne zegarki Timex Marathon o większej kopercie i w bardziej stonowanych kolorach, natomiast dla kobiet zaprojektowano modele w pastelowych odcieniach. Dużą popularnością wśród zegarków Timex do 200  cieszą się modele:

 • Timex Marathon T5K542, który z uwagi na uniwersalny design mogą nosić zarówno mężczyźni, jak i kobiety,
 • Zegarek męski Timex Marathon TW5M21100 z cyfrowym wyświetlaczem, chronografem i hesalitowym szkiełkiem.
 1. Timex Classic

Linia Timex Classic to szczególnego rodzaju czasomierze, które wpisują się w styl eleganckich i klasycznych zegarków. Szczególną uwagę warto zwrócić na męski model TW2R86800, którego okrągła, mosiężna koperta w szarym kolorze świetnie kontrastuje z niebieską, analogową tarczą zabezpieczoną szkiełkiem mineralnym. Co więcej, zastosowanie mechanizmu kwarcowego spowodowało, że jest to połączenie dokładnego i przystępnego cenowo zegarka.

Oferta zegarków Timex

 1. Timex Originals

Producenci, w zakresie cenowym do 200 zł, przewidzieli także propozycję niezwykle eleganckiego modelu zegarka dla kobiet, jakim jest Timex Originals TW2N79000. Tutaj również jako materiał koperty wykorzystano mosiądz pokryty odporną na ścieranie powłoką PVD. Jasną, delikatną tarczę ze złotymi indeksami przykryto szkłem mineralnym i całość dopełniono kontrastującym, czarnym skórzanym paskiem. Wodoszczelność z mechanizmem kwarcowym czasomierza ustalono w klasie WR 30, a więc nie nadaje się do pływania, znosząc jedynie przypadkowe zachlapanie wodą.

 1. Timex Kids

Wśród tanich zegarków marki Timex z mechanizmem kwarcowym nie mogło zabraknąć modeli dedykowanych najmłodszym użytkownikom. Timex Kids to seria kolorowych, estetycznych i wygodnych czasomierzy dla dzieci wykonanych w całości z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Niewielka, okrągła analogowa tarcza została pokryta odpornym na stłuczenia szkiełkiem hesalitowym, a na paskach umieszczono wizerunki postaci z bajek np. potworów tak jak w przypadku modeli Timex Kids Monster Time Teacher lub psa Snoopy w Timex Kids Analog X Peanuts Snoopy.


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Jak bezpiecznie zmienić datę w zegarku?

Najdroższe zegarki świata – Top 10

Michael Kors zegarki podróbki na Allegro

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: