Chat with us, powered by LiveChat

KUPUJ TERAZ W NIŻSZYCH CENACH NA BLACKWEEK

Dlaczego warto zakupić zegarek Maserati?
Dodano: 13-07-2020 w kategorii: Ciekawostki, Uncategorized autor: Pawel Kowal

Spora część panów decyduje się na zakup danego zegarka na podstawie porad pracowników sklepów, czy też po przeczytaniu wielu opinii w internecie. Skutkiem takiego działania jest inwestycja w zegarek sportowy, casualowy lub elegancki . Niektórzy mężczyźni jednak chcą posiadać zegarek, który podkreśla ich pasją, jaką są samochody, czy też sama motoryzacja. Przykładem takich czasomierzy są zegarki firmy Maserati, którymi naprawdę warto się zainteresować. Dlaczego warto zakupić zegarek Maserati?

Włoska precyzja w zegarkach marki Maserati

Zegarki Maserati to niezwykle interesujące włoskie zegarki, które powstają za sprawą inspiracji, jaką oczywiście są samochody. Zaraz obok popularnych zegarków Ferrari są one uznawane za najchętniej wybierane modele w tym segmencie. Niepowtarzalny design tych zegarków nawiązuje do bardzo szybkich oraz pięknych samochodów. Każdy fan motoryzacji po spojrzeniu na zegarek Maserati zauważy nawiązanie do aut właśnie tej marki.

Jak wyglądały początki marki Maserati?

Marka Maserati powstała już w roku 1914 na włoskiej ziemi. Jej twórcą jest klan Maseratich, czyli bracia Bindo, Alfieri, Ettore, Carole oraz Ernesto, którzy postanowili założyć swój własny warsztat samochodowy, gdzie zajmowali się konstruowaniem sportowych samochodów dla pozostałych marek. 12 lat później, czyli w 1916 roku postanowili rozpocząć produkcję własnych aut. Po tym, jak Alfieri Maserati został zwycięzcom sycylijskiego wyścigu Targa Forio w samochodzie, jaki został przez niego skonstruowany wspólnie z braćmi, wiedzieli oni, że mają talent do tworzenia własnych pojazdów. Właśnie takim sposobem rok 1916 okazał się początkiem rewolucji, której skutkiem miały być niesamowite samochody.

Kto powinien zakupić zegarek Maserati?

Zegarki Maserati to bardzo dobra okazja na zaprezentowanie swoich pasji, jakimi są motoryzacja oraz sportowe samochody. Dzięki takim czasomierzom będziemy mogli być pewni, że w naprawdę świetny sposób podkreślmy nasz męski i indywidualny styl, a także dołączymy do niezwykle elitarnego grona osób, które kochają sportowe samochody. Warto jednak zaznaczyć, że zegarki Maserati to przede wszystkim świetna jakość. W związku z tym nawet ludzie, dla których motoryzacja nie odgrywa istotnej roli w życiu, mogą zakupić taki czasomierz i cieszyć się nim tak samo, jak miłośnicy szybkich samochodów.

Dlaczego warto zakupić męski zegarek Maserati Sorpasso?

Zegarki męskie Maserati naprawdę świetnie podkreślają cechy charakterystyczne samochodów, którym tak naprawdę zawdzięczają swoją nazwę. Bardzo dobrym tego przykładem jest zegarek męski Maserati Sorpasso. Na jego tarczy znajdziemy trzy niezwykle charakterystyczne otwory nawiewne, które wszyscy fani motoryzacji świetnie znają z samochodów tej marki. Nie możemy również nie wspomnieć o słynnym trójzębie, czyli logo marki. Wystarczy na nie spojrzeć, a od razu przyjdą nam na myśl włoskie, piękne i szybkie samochody.

Oferta zegarków Maserati

Zegarek Maserati Corsa, czyli nawiązanie do pięknych samochodów

Bardzo dobrym przykładem powiązań między zegarkami a samochodami jest również czasomierz Maserati Corsa. Wzrok przyciąga jedyna w swoim rodzaju tarcza, jaka została w nim zaimplementowana. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby tak bardzo, jak to możliwe oddawać wygląd prędkościomierza, jaki możemy spotkać w pojazdach Maserati. Nie możemy również nie wspomnieć o dodatkowym chronografie, jaki został umieszczony na tarczy. Jego zadaniem jest imitacja pozostałych części deski rozdzielczej samochodu i nie ma co się oszukiwać, wychodzi mu to naprawdę dobrze. 

Limitowana kolekcja zegarków

Marka Maserati przygotowała również świetną propozycję dla bardzo wymagających panów. Kolekcja zatytułowana “Legend” to nic innego jak seria zegarków nawiązująca do barwnej historii wyścigów oraz wielu sukcesów bolidów włoskiej firmy. Maserati Legend Limited Edition to zegarek, jaki został wyprodukowany tylko i wyłącznie w ilości 1939 sztuk. Celem jego stworzenie było uczczenie niezwykle legendarnego samochodu wyścigowego, jakim jest Maserati 8CTF. To niepowtarzalne auto, którego kierowcą był niejaki Wilbur Shaw. Zawodnik ten wraz ze swoim pojazdem okazał się dwukrotnym zwycięzcom bardzo prestiżowego wyścigu, jakim jest Indianapolis 500. Zegarek limitowany to kwintesencja funkcjonalności oraz włoskiego designu. Jego cechą charakterystyczną jest burgundowy cyferblat, który wraz z kontrastującymi subtarczami chronografu oraz paskiem wytworzonym z naturalnej skóry, prezentuje się po prostu świetnie. Wszystkie detale nawiązują do motoryzacji, a ozdobne pudełko tylko dodaje szyku i elegancji.


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Zegarki – replika a podróbka

Czy można zniszczyć zegarek G- Shock? Użyliśmy nawet CZOŁGU!

Jak kupić zegarek oryginalny?

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: