Chat with us, powered by LiveChat
Jak zresetować smartwatcha?
Dodano: 24-03-2021 w kategorii: Ciekawostki, Smartwatche, Uncategorized autor: Pawel Kowal

Zresetowanie zegara do ustawień fabrycznych zetrze wszelkie informacje utrwalone na smartwachu. Owe informacje nie mogą być odnowione. Informacje wynoszą Twoje włączone powiadomienia oraz karty, informacje o sprawności, jakiekolwiek aplikacje zainstalowane przez podmioty trzecie oraz wszelkie dane w nich umieszczane, skonfigurowania systemu oraz preferencje. Nie ma to natomiast wpływu na informacje gromadzone na Twoim koncie. Zresetowanie zegara nie przywróci ustawień fabrycznych w Twoim telefonie czy tablecie.

Resetowanie smartwarcha

W dzisiejszych czasach technika postępuje stopniowo oraz z tego względu jeszcze powszechniej mamy do dyspozycji mnóstwo narzędzi, jakie pozwolą nam rozwijać różnorodne funkcje oraz umożliwiają poszczególne działania we własnym codziennym życiu. W owej chwili nikt nie wątpi, iż telefon komórkowy, gdyż stał się smartfonem, stał się jednym spośród najistotniejszych narzędzi technicznych. W miarę upływu czasu pojawiły się kolejne narzędzia do telefonu komórkowego, jakie w jeszcze większym stopniu obciążają klientów oraz wzbudzają jeszcze większe zaciekawienie: poszczególne spośród nich to inteligentne głośniki, Smartband czy Smartwatch. Każdy rodzaj narzędzia jest podatny na usterki czy błędy, jakie niejednokrotnie pochodzą z jego stosowania oraz oddziaływania, więc niejednokrotnie rozwiązaniem tego rodzaju kłopotów jest przywrócenie ustawień fabrycznych. Prawdą jest, iż dzięki temu usuniemy wszelkie dane zamknięte w urządzeniu, lecz rozwiążemy także jego usterki.

Na monitorze głównym naciśnij klawisz w górę, przesuwaj palcem, aż wyświetlona zostanie pozycja Ustawienia, dotknij jej, dobierz kolejno System > Zresetuj, natomiast potem dotknij ikony √ w celu potwierdzenia. Odnowienie ustawień fabrycznych zegara wywołuje wyeliminowanie wszelkich informacji z zegara, więc zachowaj ostrożność przed potwierdzeniem owej czynności. Ostatnim etapem jest potwierdzenie doboru (po upływie określonego czasu) przez zatwierdzenie. Po tymże nie ma już odwrotu – smartfon wyłączy się oraz uruchomi powtórnie, by usunąć wszelkie informacje, natomiast potem uruchomi się jeszcze raz oraz powita Cię ekranem początkowym.

Smartwatche

Przywracanie ustawień fabrycznych smarwatcha

Gdy powtórne uruchomienie zegara nie pomoże, możesz przywrócić jego ustawienia fabryczne. Pamiętaj, iż to spowoduje wyeliminowanie z zegara wszelkich informacji personalnych oraz ustawień, więc będzie potrzebne jego powtórne skonfigurowanie. Wszelkie informacje zsynchronizowane z kontem są pewne. Powtórnie ustaw zegarek z poziomu telefonu czy laptopa. Pamiętaj, by wykorzystać tego samego konta, co przed resetowaniem. Gdy nie dysponujesz laptopem czy resetowanie za pośrednictwem laptopa nie funkcjonuje, możesz także zresetować czasomierz korzystając jedynie z niego: Naciśnij oraz przytrzymaj przycisk smarta nieustannie poprzez 10 sekund, aż zostanie ukazane logo. Zaczekaj, aż czasomierz otworzy się powtórnie, natomiast potem powtórz tenże mechanizm 10-12 razy.

Prócz służenia rozwiązaniu kłopotów, jakie możemy mieć z własnym smartwatchem możemy także pewnie go sprzedawać. Identycznie jak w wypadku każdego nowego sprzętu technicznego, jaki wystawiamy na sprzedaż w różnorodnych laptopach internetowych, istotne jest, by usunąć wszelkie informacje osobowe, jakie zostały w nim umieszczane, oraz nie podawać go z danymi osobowymi. Nie wiemy, kim może być kolejna osoba, jaka kupuje tenże czasomierz, oraz niewątpliwie nie jesteśmy zainteresowani dostępem do tychże informacji w dość prosty sposób. W tymże wypadku istotne jest, by usunąć abonament mobilny, gdy mamy go aktywować w naszym smartwatchu prócz skontaktowania się z operatorem, by móc go anulować. Jeśli uda nam się dobrze wykonać owe wszelkie rzeczy, to wszelkie dane zostaną usunięte z naszego zegarka.

Smartwatch męski

Twardy reset smartwatcha

Należy pamiętać, iż twardy reset ostatecznie wymazuje znaczną większość zapisanych poprzez użytkownika informacji, jakie wprowadził on do pamięci zegara triathlonowego. Więc należałoby przemyśleć, czy nie zrobić kopii zapasowej zapisanych jednostek treningowych przed opróżnieniem pamięci. Jeśli z dnia na dzień czasomierz rozpoczął funkcjonować podejrzanie wolno lub okazjonalnie nie reaguje na polecenia, w pierwszej kolejności należy zobaczyć czy: zostało zainstalowane najnowsze oprogramowanie z oficjalnej strony wytwórcy, czy w niedługim okresie nie została zainstalowana ogromna ilość kolejnych widgetów, aplikacji, tarcz oraz pozostałych elementów oprogramowania, jakie prawdopodobnie mogą opóźniać oddziaływanie narzędzia. W takiej sytuacji należy odinstalować najnowsze dodatki oraz potwierdzić się czy bez nich czasomierz funkcjonuje dobrze.

Znajdowanie aplikacji po przywróceniu ustawień fabrycznych

Kiedy odnawiasz ustawienia fabryczne na zegarze, aplikacje są wykasowane. Po powtórnym sparowaniu zegara z telefonem przejdź do sklepu z aplikacjami oraz zdecyduj, jakie aplikacje chcesz jeszcze raz zainstalować. Pobierz je. W przypadku czasomierzy ze starszą wersją systemu gdy po ukończeniu przywracania ustawień fabrycznych powtórnie sparujesz czasomierz z telefonem, wszelkie aplikacje współdziałające zostaną zainstalowane na smart-zegarze.


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Pierwszy zegarek smartwatch

Smartwatch do treningu

Smartwatch czy smartband co wybrać

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: