Chat with us, powered by LiveChat
Mocne strony zegarków marki Tommy Hilfiger
Dodano: 13-07-2020 w kategorii: Moda, Uncategorized autor: Pawel Kowal

Charakterystyczne kolory: czerwony, biały i niebieski są niejako ikoną tożsamości amerykańskiej marki premium, które widoczne są nie tylko na logo, ale także stanowią nieodzowny motyw przewodni wielu kolekcji ubrań, obuwia, wyposażenia domów i akcesoriów, w tym także zegarków. Prezentowane przez firmę Tommy Hilfiger czasomierze stanowią połączenie klasycznego, niekiedy wyrafinowanego i przełamanego sportowymi akcentami stylu z wysokiej jakości kunsztem wykonania. Jakie, zatem są mocne strony marki Tommy Hilfiger i produkowanych przez nią zegarków? Poniżej krótka recenzja, która pozwoli przybliżyć najważniejsze cechy czasomierzy.

Główne zalety zegarków Tommy Hilfiger

Marka ta jest dobrze znana z produktów w amerykańskim stylu, które inspirowane są popkulturą. Produkowane przez nią zegarki cechują:

 1. Dobra jakość

Zegarki sprzedawane od 2001 roku pod marką Tommy Hilfiger są projektowane, produkowane i dystrybuowane przez Movado Group na podstawie wyłącznej umowy licencyjnej. Prezentują one zadowalającą jakość wykonania, ponieważ materiałem zastosowanym do wykonania poszczególnych elementów czasomierzy jest głównie stal nierdzewna, wykazująca wysoką odporność na korozję. Do zabezpieczenia tarczy, z kolei, konstruktorzy wykorzystują szkło mineralne, chroniące zegarek przed zarysowaniami i stłuczeniem. Ponadto, czasomierze odznaczają się wodoszczelnością, która- w zależności od modelu- została ustalona w klasie od 30 do 50 metrów (nawet dla zegarków stricte sportowych).

 1. Niezawodny mechanizm

Producent zegarków dla mężczyzn Tommy Hilfiger i kobietzdecydował się w dużej mierze na wykorzystanie w swoich projektach pochodzącego z Japonii mechanizmu kwarcowego Miyota, który słynie przede wszystkim z precyzyjnego wskazywania czasu i wysokiej niezawodności. W związku z tym, zakupione modele prawdopodobnie rzadko będą wymagały jakiejkolwiek konserwacji, poza sporadyczną koniecznością wymiany baterii (średnio co 2-3 lata). Niemniej jednak, w kolekcji  zegarków Tommy Hilfiger oferowane są także czasomierze mechaniczne z mechanizmem ETA Swatch. W kwestii należytej pielęgnacji zegarków, warto wspomnieć o chronieniu zegarka przed działaniem silnego pola magnetycznego i ekstremalnymi temperaturami, które z dużą dozą prawdopodobieństwa mogą negatywnie wpłynąć na prawidłową pracę czasomierza.

Zapoznaj się:

Zegarki Tommy Hilfiger damskie

Zegarki Tommy Hilfiger męskie

 1. Obecność podstawowych funkcji

Zasadniczą funkcją zegarków firmy Tommy Hilfiger jest wskazywanie czasu oraz pełnienie roli dekoracyjnego i modnego dodatku do codziennych stylizacji. Zatem, brak w większości z nich jakichkolwiek nowoczesnych rozwiązań w zakresie technologii typu wbudowany krokomierz, czujniki optyczne itp. Są wykonane tak, aby wyglądały atrakcyjnie wizualnie. Wiele modeli pojawia się sezonowo, podążając za obowiązującymi aktualnie trendami i wpisując się w wymagania rynku modowego. Niemniej jednak, konstruktorzy marki Tommy Hilfiger wykazują coraz większe zainteresowanie modelami hybrydowych smartwatchów, w związku z tym osoby preferujące tego rodzaju urządzenia mogą znaleźć interesujące modele.

 1. Ciekawy styl

W ofercie zegarków marki Tommy Hilfiger znajdują się zarówno klasyczne, jak i sportowe czasomierze, których koperty są zazwyczaj większe od tych z konkurencyjnych firm. Projektanci chronometrów stawiają głównie na bogatą kolorystykę i interesujący design, rezygnując przy tym ze zdobień wykonanych z droższych surowców. Urządzenia firmy Tommy Hilfiger nadają się, przede wszystkim, do noszenia na co dzień oraz jako uzupełnienie stylizacji typu casual do pracy. Użytkownicy zegarków podkreślają ich uniwersalność: w każdej linii znajdą się produkty w przystępnej cenie, które pasują do wielu okazji. Zwłaszcza, niektóre modele dedykowane kobietom zaprojektowane zostały z wyjątkowej stylistyce, sprawiając wrażenie niezwykle biżuteryjnego dodatku na rękę. Jeśli już pojawiają się jakiekolwiek zdobienia, to są one wykonane ze sztucznych kamieni. Najczęściej, dopełnienie zegarków stanowią paski wykonane z naturalnej skóry lub, w przypadku bransolety, ze stali nierdzewnej.

Propozycje sportowych modeli Tommy Hilfiger dla mężczyzn:

 • Tommy Hilfiger Men’s Diver
 • Tommy Hilfiger Deacan

Propozycje eleganckich modeli Tommy Hilfiger dla mężczyzn:

 • Tommy Hilfiger Bank
 • Tommy Hilfiger Kane
 • Tommy Hilfiger Ashton
 • Tommy Hilfiger Barclay
 • Tommy Hilfiger Riley

Propozycje klasycznych modeli Tommy Hilfiger dla kobiet:

 • Tommy Hilfiger Peyton
 • Tommy Hilfiger Lynn
 • Tommy Hilfiger Meg
 1. Standardowy okres gwarancyjny

Generalnie, autoryzowani sprzedawcy zegarków damskich Tommy Hilfiger udzielają gwarancji na dwa lata od daty dokonania zakupów, która uznawana jest jako standardowa w tej branży i obejmuje tzw. wady materiałowe. Należy jednak przyznać, że usterki urządzeń zdarzają się niezwykle rzadko, ponieważ wszystkie czasomierze, zanim trafią do sprzedaży, są poddawane właściwym testom jakości w fabrykach, w których są produkowane.

 1. Atrakcyjne ceny

Biorąc pod uwagę, że marka Tommy Hilfiger to producent odzieży i obuwia, cieszący się dużą renomą wśród kupujących, oferowane przez niego zegarki kategoryzowane są jako umiarkowane cenowo produkty. Zatem, najtańszy model czasomierza można dostać już za 250 zł, tymczasem najdroższe urządzenia kosztują około 1500 zł. W związku z tym, oferta zegarków Tommy Hilfiger jest dostępna szerszemu gronu klientów i każdy ma możliwość znalezienia odpowiedniego dla siebie i dobrze wykonanego czasomierza w rozsądnej cenie. W opinii licznych użytkowników chronometrów wspomnianej marki, ich zakup związany jest z dobrze wydanymi pieniędzmi.

Oferta zegarków Tommy Hilfiger

Jak rozpoznać, czy zegarek Tommy Hilfiger jest oryginalny?

Zakup zegarka w autoryzowanych serwisach minimalizuje otrzymanie repliki. W związku z tym, że marka Tommy Hilfiger jest bardzo popularna, na rynku sprzedażowym pojawia się coraz więcej falsyfikatów, kuszących atrakcyjną ceną. Aby sprawdzić, czy zegarek jest oryginalny, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na takie detale, jak wielkość i typ czcionki widniejącej na tarczy, dekielku i innych elementach czasomierza. Z reguły, podrobiony produkt będzie posiadać błędnie napisaną nazwę marki, niedokładnie wybite literki lub zamienione kolory (które w przypadku logo mają znaczenie).


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Matej Matej – Ekspert na temat G-shock!

Zegarek tylko na lewej ręce?

Michael Kors zegarki podróbki na Allegro

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: