Chat with us, powered by LiveChat
Vostok Europe - Oficjalny Czasomierze Gali MB Boxing Night
Dodano: 02-03-2022 w kategorii: Ciekawostki, Uncategorized autor: Pawel Kowal

Już w piątek 11 marca 2022 odbędzie się pierwsza gala w tym roku organizowana przez Mateusza Borka. MB Boxing Night 11 tym razem zawita do Konina. Transmisję z zawodów przeprowadzi stacja TVP Sport. Bilety na galę można nabyć w serwisie e-bilet. Jednym z głównych wydarzeń będzie trzeci pojedynek pomiędzy Kamilem Bodziochem (7-2-1, 2 KO) a Jakubem Sosińskim (6-2-1, 2 KO). Walką wieczoru będzie pojedynek Kamila Łaszczyka z Ismailem Galiataną. Bilans naszego zawodnika to 30 zwycięstw i 10 z nich zakończonych zostało przed czasem. Kamil Łaszczyk nie posiada żadnej porażki na swoim koncie. Podczas pojedynku Polak będzie bronił pasa w wadze piórkowej. Karta wszystkich walk bogata w dobrze zapowiadających się zawodników. Jak zawsze w czasie gal Mateusza Borka możemy spodziewać się wyrównanych walk poszczególnych pojedynków i dużej dramaturgii. W dalszej części artykułu krótkie przedstawienie sylwetek danych zawodników występujący na MB Boxing Night. Sam tytuł gali Heavy Business daje nam nadzieje na efektowne nokauty.

Walka wieczoru Kamil Łaszczyk kontra Ismail Galiatano.

Nasz reprezentant, który nie ma na swoim koncie porażki, dlatego będzie naturalnym faworytem tego pojedynku, ponieważ broni on pasa wagi piórkowej. Kamil Łaszczyk na zawodowych ringach debiutował w 2011 r. W styczniu 2015r zawodnik wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Jego trenerem od tej pory jest James All Bashir. Jego ostatnią stoczoną walką był pojedynek podczas gali MB Boxing Night 10 w, której pokonał Jose Valdesa, ale dopiero po prze boksowaniu całej walki. Jego ostatni występ odbył się po półtorarocznej przerwie spowodowanej kontuzją. Jego pseudonim Szczurek mówi, że jest bardzo szybki w ringu i ma odpowiednią siłę ciosów. Jego przeciwnicy na tę galę ulegali zmianie. W ostateczności zawalczy on jednak z pochodzącym z Tanzanii Ismailem Galiatano, który jest mańkutem i walczy z odwrotnej pozycji. Będzie to pierwszy pojedynek tego pięściarza poza granicami Afryki. Jego bilans na zawodowych ringach wynosi 10 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Dwie z wygranych walk zakończył on przed czasem. Dla Kamila Łaszczyka walka podczas tej gali ma być przystankiem przed pojedynkiem o tytuł Mistrza Unii Europejskiej z Mauro Forte. Mamy nadzieje, że nasz zawodnik pokona w sposób przekonujący swojego rywala.

Tomasz Nowicki kontra Juan Ruiz „w zegarku Vostok”.

Ostatnia walka przed daniem głównym piątkowej gali, której czas będzie odmierzała marka Vostok to starcie Tomasza Nowickiego (10-0, 2 KO) z Juanem Ruizem (27-6, 19 KO). Niepokonany Polak, który w ostatnim roku wygrał aż 4 pojedynki na zawodowym ringu i zmierzy się z niebezpiecznym meksykaninem. Polak uważany jest najlepszego zawodnika w Polsce, jeżeli chodzi o kategorię junior średnią. Juan Ruiz w ostatniej swoim pojedynku dzielnie stawiał opór naszemu bokserowi Przemysławowi Zyśkowi. To jeden z najciekawszych pojedynków tego dnia na ringu w Koninie.

Dokończenie trylogii pojedynków pomiędzy Kamilem Bodziochem i Jakubem Sosińskim.

Między panami doszło już do dwóch konfrontacji. W pierwszym pojedynku na punkty zwyciężył Kamil Bodzioch. W marcu 2021r podczas gali w Szklarskiej Porębie doszło do remisu w starciu obu panów. Od razu po zakończeniu tamtej walki mówiło się o możliwości rewanżu. Niespełna rok później dojdzie do kolejnego ich starcia. Zawodnicy walczą w wadze ciężkiej, a ich pojedynki mimo specyfiki wagi są strasznie zażarte. Obaj legitymują się podobnymi bilansami pojedynków. W statystykach różni ich tylko jedno zwycięstwo Bodziocha więcej. Obaj tylko dwie z 10 walk zakończyli przed czasem. Do poprzedniej walki obaj zwodnicy zrzucili sporo kilogramów. Mimo to nie byli oni chwaleni za poziom swojej kondycji w ostatnim swoim starciu. Czy ich walka będzie bardziej widowiskowa przekonamy się już 11 marca.

Vostok męskie

Ekscytujący pojedynek między Karolem Welterem i Patrykiem Szymańskim.

Będzie to szczególny dzień dla Patryka Szymańskiego, ponieważ zawalczy on pierwszy raz na zawodowych ringach przed własną publicznością w swoim ukochanym Koninie. Jego bilans 21 wygranych walk, w tym 11 przed czasem jest imponujący. Mimo że doznał on 4 porażek to jego rywal musi uważać na jego silne ciosy. Pojedynek odbędzie się w kategorii junior ciężkiej. Ostatnią porażkę w walce przegrał w Arłamowie w roku 2020 z Przemysławem Gorgoniem. Jego przeciwnikiem na MB Boxing Night będzie Karol Welter legitymujący się bilansem walk 9-1, w tym wygrał 2 walki przez nokaut. W tamtym roku zawodnik ten walczył o mistrzostwo Polski. Obaj pięściarze nie posiadają wiele nokautów na swoim koncie, co doprowadzić może do długiej walki na punkty. Patryk Szymański za wszelką cenę będzie chciał sprawić prezent swojej publiczności i wprowadzić ją w euforię. Trenerem Patryka Szymańskiego jest Andrzej Fonfara.

Pojedynek Łukasza Wierzbickiego z reprezentantem Kosowa Edmondem Zefi.

Łukasz Wierzbicki (20-1, 7 KO) będzie miał okazję zmierzyć się z Edmondem Zefim (9-1, 5 KO). Polak uważany za najlepszego Polaka w kategorii półśredniej będzie musiał uważać na silne ciosy reprezentanta Kosowa, bo on potrafi nokautować swoich przeciwników w czasie walki. Świadczy o tym jego bilans wygranych w stosunku do ilości zwycięstw przed czasem. Ostatnim pojedynkiem wygranym przez Łukasza Wierzbickiego było zwycięstwo na punkty z Rodrigo Labre (6-5). Liczymy na efektowne zwycięstwo Polaka najlepiej przed czasem.

Vostok Europe jest czasomierzem gali MB Boxing Night.

Firma Vostok Europe zadba, aby prawidłowo był odmierzany czas w czasie trwających rund danych pojedynków, który wynosi 3 minuty. Zadaniem czasomierza będzie też pilnowanie odpowiedniej długości przerw pomiędzy rundami obecnie trwającego starcia. Jest to firma często pomagająca w mierzeniu czasu podczas różnych imprez sportowych na terenie Polski. Oczywiście samemu możecie nabyć zegarki tej firmy, ponieważ posiada ona w swojej ofercie wiele zegarków do noszenia na ręce.

Karta walk zapowiada nam wielkie sportowe emocje. Powinniśmy się spodziewać dużo świetnych walk i miejmy nadzieję efektownych nokautów. Warto wybrać się na to wydarzenie do hali lub oglądać je przed ekranem telewizora.


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Jak ładować smartwatch i co warto wiedzieć o ładowaniu zegarków?

Lorus czy Casio — który lepiej sprawdzi się na co dzień?

Jak sprawdzić zegarek po numerze, czyli sprawdzamy oryginalność zegarka

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: