Chat with us, powered by LiveChat

Zegarki TW Steel - najważniejsze informacje o marce

Zegarki firmy TW Steel zdecydowanie wyróżniają się z pośród innych marek, przede wszystkim bardzo dużymi kopertami, których średnica dochodzi nawet do 50 mm, posiadają także bardzo charakterystyczną, masywną osłonę ochronki, która nadaje im niepowtarzalnego charakteru i stylu. Większość dostępnych modeli wyróżnia się, tym samym nadając tożsamość marce.

Historia marki TW Steel

Firma rozpoczynała swoją działalność w Holandii, jej właścicielem na samym początku był ponad dwudziestoletni chłopak. Marka poprzez swoje produkty wniosła całkiem nowe spojrzenie na zegarmistrzowski rynek, dzięki czemu bardzo szybko zyskała popularność wśród klientów. Przyczyniło się to do osiągnięcia dużego sukcesu, bowiem w obecnym czasie Jordy Cobelens zarządza jedną z najbardziej oryginalnych i nowoczesnych marek. Firma posiada bardzo bogaty asortyment zegarków męskich w kwestii produktów, stawia przede wszystkim na jakość i standard świadczonych usług. Dlatego wszystkie dostępne modele wykonywane są z trwałego, odpornego na zniszczenia materiału. Sklep zatrudnia doświadczonych specjalistów, zawsze można liczyć na ich fachową pomoc, oraz kompleksowe i profesjonalne doradztwo w pełnym zakresie. Liczy się przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie klientów. Firma bardzo szybko się rozwija i prosperuje z roku na rok coraz lepiej, dzięki temu zyskała dobrą opinię zdobytą latami ciężkiej pracy i doświadczenia. Jest jedną z najlepiej rozwijających się marek zegarków na świecie. Warto przypomnieć, iż w 2005 roku została zaprezentowana kolekcja zegarków, składająca się z czterech modeli, wśród których jak się później okazało znalazł się tak zwany „zegarek ze stali”, który przyniósł zupełnie nowy styl i design, był to zarazem świeży powiew dla całej branży zegarmistrzowskiej.

Produkcja zegarków naręcznych TW Steel

Warto zaznaczyć, iż w 2010 roku na rynku pojawiło się już znacznie więcej różnych modeli zegarków marki TW Steel. Dziś większość oferowanych zegarków produkowana jest nie tylko przy użyciu stali nierdzewnej ale przede wszystkim zgodnie ze szwajcarskimi standardami jakości, które dotyczą wykonania wszystkich modeli. W dostępnym asortymencie znaleźć można ciekawe i eleganckie modele, których cena uzależniona jest od wielkości tarczy, kształtu a także koloru. Duży wybór modeli po przystępnych cenach, a także ich wyjątkowe wzornictwo oraz jakość zapewniają firmie wysoką pozycję w luksusowych punktach sprzedaży obok innych prestiżowych marek. Bardzo ważny jest materiał, z którego projektowane są zegarki, jest odporny na zniszczenia, dlatego wybierając firmę TW Steel zyskujesz gwarancję skuteczności oraz długoletniego działania mechanizmu.

Modele zegarków jakie TW Steel ma w ofercie

Wszystkie kolekcje są wysokiej jakości wykonania, dostępne są także w formie bransolety, niektóre z nich posiadają w swoim wyposażeniu specjalny datownik, co jeszcze bardziej wpływa na funkcjonalność urządzenia. Warto dodać, iż zegarki z bardzo dużymi kopertami, posiadają średnicę nawet do 50 mm, wyróżnia ich masywna osłona koronki, co jest istotnym elementem identyfikującym markę TW Steel, to wszystko nadaje zegarkom wyjątkowy, niepowtarzalny i elegancki charakter. Nowoczesne zegarki produkowane są w bardzo dobrym stylu, dzięki czemu cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Firma jest jednym z liderów najnowszych trendów w obecnie panującej modzie. Sama wielkość modeli jest jednak czymś więcej niż tylko wyróżnikiem, bowiem stanowi ona istotną część tożsamości marki. Charakterystyczną cechą marki jest również zastosowanie stali nierdzewnej, koperty wykonywane są z wysokiej jakości stali, która pokrywana jest złotą lub czarną powłoką PVD. Oferta sklepu obejmuje kilka kolekcji zegarków, firma oferuje także szeroki wybór pasków , które dostępne są w wielu kolorach i produkowane są ze skóry i gumy. Warto dodać, iż głównym celem firmy jest projektowanie zegarków, które kojarzą się z luksusem, dobrym stylem, jakością a także przystępną ceną. Można śmiało stwierdzić iż został on już dawno osiągnięty, a w obecnym czasie jest jeszcze bardziej udoskonalany.

Jeśli poszukujesz dobrze działającego zegarka o charakterze ponadczasowym, to marka TW Steel jest idealnym rozwiązaniem! Postaw na nowoczesny design i elegancję!


Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

Dlaczego zegarki bardziej niszczą się latem?

Smartwatch do treningu

Czy zegarki Szwajcarskie nadal są najlepsze?

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: