Chat with us, powered by LiveChat
Marki męskich zegarków w cenie do 500 zł - ranking TOP 10
Dodano: 10-12-2019 w kategorii: Uncategorized autor: Kasia

Marki męskich zegarków w cenie do 500 zł – ranking TOP 10

cena, jeśli staje się jednym z głównych kryteriów wyboru produktu, niejednokrotnie staje się największą trudnością w podjęciu decyzji. Ogranicza nasze pole manewru stawiając nas w obliczu wyzwania jakim jest znalezienie rzeczy, która nam się podoba, ale która nie może wykroczyć poza pewne ramy. Wiele osób staje się z tej przyczyny poirytowane, zestresowane i niejednokrotnie rezygnuje całkowicie z zakupu. W przypadku zegarków powodów do stresu z przyczyny ograniczenia cenowego praktycznie nie ma. Producenci tak bardzo rywalizują między sobą próbując zdobyć klienta, że dokładają wszelkich starań, aby ich towar był dobrze oceniany pod kątem jakości jak i wzornictwa.

W klasie cenowej do 500zł znajdziemy całe mnóstwo modeli, którym warto poświęcić uwagę. Na podstawie statystyk sprzedażowych, jak i Waszych pytań i wiadomości, wyselekcjonowaliśmy 10 producentów, na których ofercie z pewnością dobrze jest się zatrzymać. Aby nieco ułatwić Wam zapoznanie się z nimi, pozwoliliśmy sobie ułożyć je w kolejności wg. rosnącej popularności i stworzyć dla Was swoisty ranking marek męskich zegarków w cenie nieprzekraczającej 500 zł.

Zapoznaj się:

Ranking męskich zegarków w cenie do 500zł

Miejsce 10. – Sekonda

Sekonda to jedna z brytyjskich marek obecnych w naszym portfolio. Męskie zegarki tego producenta cieszą się dużym powodzeniem szerokiego grona panów w różnym wieku. Dzieje się tak dzięki wysokiemu stopniowi dywersyfikacji owych modeli, które balansują na granicy różnych stylów. Znaleźć tu możemy produkty o charakterze sportowym, jak i takie, które opiewają o casualowy design, a nawet zakrawają o klasyczne i eleganckie wzornictwo. W każdym z tych typów możemy wybierać spośród licznych wersji kolorystycznych, co pozwala z powodzeniem znaleźć egzemplarz, który spełni właśnie nasze oczekiwania. Odnosząc się do budżetu trzeba podkreślić, że męskie zegarki Sekonda mieszczą się w nim dobrze, a nawet lepiej, gdyż część z nich kosztuje niewiele ponad 200zł.

 

 

Miejsce 9. Garett

Garett to producent, który szczególnie bliski jest nabywcom wspierającym polskie produkty. Ta polska marka jest jednym z wiodących producentów nowoczesnych technologii. Stawia na wysokiej klasy modele, które zachowując ogrom funkcji, trzymają bardzo przystępną, niską wręcz cenę. Koszt smartwatchy Garett rozpoczyna się już od ok 200 zł, dzięki czemu, zamykając się w kwocie 500zł, możemy kupić nawet 2 sztuki wybranych modeli. Jak już wspomniałam, inteligentne zegarki męskie tej marki cechuje bardzo bogata funkcjonalność. Pozwala ona użytkownikowi cieszyć opcjami takimi jak odbieranie powiadomień, alarm, monitorowanie snu i aktywności, krokomierz, a nawet zarządzanie mediami dostępnymi w telefonie – aparat, muzyka. Nic więc dziwnego, że tak często sięgacie po męskie zegarki Garett, gdy szukacie czasomierza w cenie do 500zł.

 

 

Miejsce 8. Puma

Sportowe zegarki Puma to zdecydowany wybór miłośników aktywnego trybu życia. Podobnie jak odzież tej znanej marki, czasomierze te prezentują ciekawy styl, który sprawdza się również na co dzień. Łącząc wyraziste, często kontrastujące ze sobą kolory tworzą kompozycje, które przyciągają wzrok i wzbudzają zainteresowanie. Wykonane z dobrych jakościowo materiałów są gwarancją komfortu użytkowania na długi czas. Ponieważ przede wszystkim służyć mają ludziom aktywnym, przeważa tu tworzywo sztuczne, w tym kauczuk, z którego wykonane są mocowane na teleskopach kopert paski. Mechanizmami, które odpowiadają za sprawną pracę czasomierzy Puma dedykowanych mężczyznom są japońskie werki kwarcowe zasilane baterią. Za ich sprawą zegarki te działają bez konieczności nakręcania również nie będąc użytkowane.

 

 

Miejsce 7. Nautica

Nautica to marka, która bezsprzecznie kojarzy się z wodą. I słusznie, bo właśnie z myślą o miłośnikach wodnych szaleństw została stworzona. Zegarki męskie Nautica to produkty cechuje design balansujący na granicy sportowego ducha i casualowego stylu. Zauważyć tu możemy okrągłe koperty wykonane z antyalergicznej stali szlachetnej jak również z tworzywa sztucznego, na teleskopach których mocowane są paski o różnej barwie i materiale wykonania. Produkty te, jak na odpowiednie do żeglowania czy pływania przystało, cechuje wysoka wodoszczelność, która zazwyczaj wynosi aż 100M. Dzięki niej, jak i funkcjom takim jak chronograf czy multifunkcyjny datownik, czasomierze te są atrakcyjnymi wizualnie, ale i praktycznymi dodatkami, które mężczyźni doceniają.

 

 

Miejsce 6. Bering

Duńskie zegarki Bering dla mężczyzn to kwintesencja skandynawskiego stylu. Ich cechą charakterystyczną jest stonowane wzornictwo pozbawione zbędnych zdobień. Panowie wybierają Beringa ze względu na ich cienkie koperty, które kryją kwarcowe mechanizmy zasilane baterią. Koperty te jak i mocowane na ich teleskopach bransolety wykonywane są z antyalergicznych materiałów takich jak stal chirurgiczna czy tytan. Bransolety przybierają klasyczną formę (zbudowaną ze standardowych ogniw) lub występują w wersji Mesh czyli z tzw. Siatki. Poza nimi możemy wybrać modele o skórzanych paskach posiadających najróżniejsze odcienie. Prostota i surowy design Beringa sprawia, że czasomierze te są jednymi z najchętniej kupowanych zegarków męskich w cenie do 500zł.

 

 

Miejsce 5. Lorus

Lorus to marka, której chyba nie trzeba przedstawiać. Te japońskie zegarki męskie są niezwykłe popularne wśród mężczyzn w różnym przedziale wiekowym. Prezentują bardzo zróżnicowany design, który opiera się zarówno na ciekawej kolorystyce, jak również na odmiennych, czasem skrajnych względem siebie stylach. Część męskich zegarków Lorus to produkty o sportowej stylistyce. Posiadają elektroniczne wyświetlacze, na których wskakują nie tylko aktualną godzinę, ale również inne rekordy odnotowane przy pomocy rozbudowanych funkcji. Ich kolory są wyraziste, energetyczne, napędzające do działania. Odmienną grupą stanowią eleganckie czasomierze Lorus o klasycznym designie. Tu znaleźć możemy stalowe koperty i analogowe tarcze urozmaicone arabskimi i rzymskimi cyframi. Największą grupę stanowią męskie zegarki Lorus zachowane w stylu casualowym. Balansując między dwoma wcześniej wymienionymi, dają użytkownikowi swobodę doboru do strojów na różne okazje. Można więc śmiało pokusić się o stwierdzenie, że to dzięki nim zegarki męskie Lorus są tak popularne w kategorii cenowej do 500zł.

 

 

Miejsce 4. Skagen

Skagen to kolejny „Duńczyk” w naszym zestawieniu. Design produktów tej marki jest bardzo zbliżony do opisanego już Beringa. Króluje tu minimalizm i prostota, które dla wielu mężczyzn są właśnie tym, czego szukają dobierając dla siebie zegarek. Analogowe tarcze zdobione indeksami i niewielkimi cyframi w prosty i czytelny sposób wskazują aktualną godzinę. Koperty stalowe i tytanowe przybierają kształt koła lub prostokąta, wzbudzając pozytywne wrażenia wizualne. Na teleskopach widnieją różnego rodzaju bransolety i paski, które niezależnie od formy i materiału wykonania idealnie układają się na nadgarstku. Skagen łączy praktyczny charakter z nowoczesnymi trendami przeplatając elementy klasyki i innowacyjności. Dzięki temu, modele tego duńskiego producenta z wielką chęcià wybierają panowie w różnym wieku.

 

 

Miejsce 3. Citizen

Citizen to bardzo popularna japońska marka, która punktuje w wielu rankingach zegarkowych, w tym także w naszym zestawieniu najpopularniejszych marek czasomierzy w cenie do 500zł. Wyjątkowość Citizena to kombinacja wielu elementów składowych, której nie sposób nie docenić. Przede wszystkim są to bardzo dobre mechanizmy tworzone we własnych halach japońskiego giganta. Przy budżecie 500zł możemy wybierać między standardowymi werkami kwarcowymi a wersjami Eco-Drive, które czerpią z energii słonecznej ograniczając zużycie baterii. Poza mechanizmami Citizena doceniamy za wysokiej klasy materiały wykonania zapewniające najwyższy komfort użytkowania – stal szlachetna i tytan. Do tego dochodzą wzmacniane szkła mineralne oraz skórzane paski. Wszystkie te elementy stanowią mocne argumenty przemawiające za zakupem zegarków męskich Citizen. Nic więc dziwnego, że w naszym zestawieniu marka ta jest tak wysoko.

 

 

Miejsce 2. Timex

Timex to marka, która naszej firmie towarzyszy praktycznie od zawsze. Produkty sygnowane logo tego amerykańskiego producenta nieodmiennie stanowią grupę bardzo popularnych czasomierzy, które panowie po prostu chcą mieć. Zegarki Timex dla mężczyzn dzielą się na liczne kategorie zróżnicowane pod kątem funkcjonalności i designu. Mając budżet w wysokości 500zł możemy wybierać między modelami w stylu sportowym, casualowym lub eleganckim. Pierwsze z nich to produkty wykonane w większości z lekkiego tworzywa sztucznego, które daje komfort użytkowania podczas wykonywania aktywności. Ich kolorystyka jest wyrazista, dodająca energii. Choć występują tu tarcze analogowe, przeważają wyświetlacze elektroniczne, na których wskazywane są rekordy mierzone przez różne funkcje zegarków. W przypadku modeli casualowych wracamy do standardowych cyferblatów, które często urozmaicają dodatkowe tarcze chronografu czy multidatownika. Na teleskopach stalowych kopert widnieją stalowe bransolety, skórzane paski, ale i materiałowe paski, których bogata kolorystyka jest ogromną zaletą tego typu produktów. Wśród eleganckich czasomierzy Timex w cenie do 500zł przeważają stonowane pod kątem barw modele na skórzanych paskach i bransoletach. Ich analogowe tarcze pozbawione są urozmaiceń,  ograniczają zdobienia do indeksów godzinowych cyfr i ewentualnie niewielkiego datownika. Niezależnie jednak od tego, jaki styl preferujemy, wybierając Timexa, mamy pewność, że to doskonały wybór na długie lata.

 

 

Miejsce 1. Casio i Casio G-shock

Casio i Casio G-shock to zegarki, które panowie po protu uwielbiają. Mając budżet zamknięty w kwocie 500zł sięgają właśnie po nie, ciesząc się ich ciekawym wzornictwem i doskonałą jakością. Zegarki Casio dzielą się na szereg kolekcji, które panowie wybierają ze względu na design jak i funkcjonalność. Mamy tu Casualowe i Eleganckie linie jak Standard Analog i Casio Collection, jak również szereg kategorii o sportowych cechach – Standard Digital i wspomniany G-shock, który ewoluował z pozycji jednej z kolekcji do miana oddzielnej, topowej marki. Każdy model tego japońskiego producenta jest dopracowany i przedstawia szereg zalet, których nie sposób nie docenić. Naszą uwagę zwraca wzornictwo jak i mnogość opcji, występująca szczególnie w modelach sportowych. Cechą, która zachwyca jest wstrząsoodporność wpisana w istnienie linii G-shock. To właśnie ona przyciąga uwagę panów znudzonych delikatnymi czasomierzami, które może uszkodzić byle uderzenie czy upadek. Drugą ważną cechą jest bardzo wysoka wodoodporność na poziomie minimum 100M, którą pochwalić się może większość sportowych i casualowych czasomierzy Casio. Z wielką radością umieszczamy te marki na pierwszym miejscu naszego rankingu, gdyż tak naprawdę to Wy, Wasze zakupy i pytania, zadecydowaliście o ich wygranej.

Najczęściej czytane teksty ZegarkiCentrum.pl:

10 błędów użytkowania zegarka

Jak kupić zegarek oryginalny?

Matej Matej – Ekspert na temat G-shock!

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: