Chat with us, powered by LiveChat

KUPUJ TERAZ W NIŻSZYCH CENACH NA BLACKWEEK

Polscy ambasadorzy marek zegarków
Dodano: 23-03-2018 w kategorii: Uncategorized autor: Kasia

Polscy ambasadorzy marek zegarków


Wśród ambasadorów marek zegarkowych często spotykamy osoby związane ze światem mody i sportu. Producenci czasomierzy wybierają na swoich reprezentantów znane twarze pozostające zgodne z wizerunkiem danej firmy. Osoba taka jest nie tylko modelem, który na swoim nadgarstku prezentuje produkt, ale wykorzystując swój wizerunek wzbudza sympatię i zaufanie odbiorców.

Zdarza się, że gwiazdy wiążą się z firmami tylko na krótki czas, jednak mamy też szansę obserwować wyjątkowe – długoletnie kontrakty. Te – często skutkują kolekcjami zegarków limitowanych, dedykowanych krajowym gwiazdom.

Przykładem jest Krzysztof Hołowczyc, który od wielu lat związany jest z marką Atlantic.
Współpraca polskiego rajdowca z popularną marką zegarkową trwa nieprzerwanie od 2007 roku. W 2017 zaowocowała wyprodukowaniem limitowanej serii zegarków Atlantic Worldmaster DRIVER 777, zaprojektowanej z udziałem Hołowczyca. Motywem przewodnim wzornictwa modelu jest szczęśliwa liczba 7. Inspiracją przy tworzeniu tego projektu były ekstremalne wydarzenia, pokonywanie granic, wysoka adrenalina w połączeniu z najwyższa precyzją, niezawodnością i klasą. Krzysztof Hołowczyc jest świetnymi ambasadorami takiego stylu życia. Dżentelmen, z nienagannymi manierami i wysoka klasą jednak zawsze gotowy do podjęcia ryzyka, realizowania pasji i osiągania sukcesu. Każdy zegarek z linii sygnowany jest autografem rajdowca oraz opatrzony jest numerem limitacji. Styl sportowej elegancji a ‘la James Bond został zamknięty w 777 egzemplarzach.

Zegarek Ambasador

Inną znaną i powszechnie lubianą gwiazdą sportu jest Jerzy Dudek, który po zakończonej karierze piłkarskiej związał się z marką Citizen. Zegarki Citizen obecne są na polskim rynku od 25 lat, a od 3 lat reprezentowane przez znanego bramkarza. Jednym z rezultatów ich współpracy jest limitowana edycja zegarków AT8129-80E w liczbie 500 sztuk, gdzie numer 1 należy oczywiście do samego ambasadora. Każdy egzemplarz, na deklu, opatrzony jest podpisem Jerzego Dudka. Utrzymany jest w sportowej stylistyce. Akcenty bieli i czerwieni w zegarku nawiązują do barw klubów sportowych, w których grał w przeszłości Jerzy Dudek: Real Madryt, Liverpool F.C. oraz reprezentacja narodowa.

 


Szwajcarska marka Roamer wybrała na swojego ambasadora polskiego dyrygenta, kompozytora i producenta muzyczny Adama Sztabę. Precyzyjność kompozycji artysty miała być analogiczna do pracy mechanizmów tych wyjątkowych czasomierzy. Zarówno marka Roamer jak i postać muzyka utożsamiana jest z solidnością i niezawodnością. Talent i praca prowadzi do spektakularnego sukcesu oraz doskonałego projektu końcowego, tak w muzyce jak i zegarmistrzostwie. Marka Roamer jest towarzyszem podczas trasy koncertowej Adama Sztaby. Zegarek męski Superior 508833.41.45.50 to flagowy model kampanii, w której muzyk bierze udział.

Jedna z najbardziej znanych osób polskiego świata kina i teatru jest Bogusław Linda, który zgodził się na pracę z marką Epos. Zegarki te stworzone są z niebywałą precyzją, w duchu nowoczesności, jednak z szacunkiem do tradycji. Stanowią doskonały dodatek do silnego i męskiego wizerunku aktora. Wraz z nowym ambasadorem zaprezentowano dedykowany Lindzie model zegarka 3433 chronograf Drift Masters GP limitowany do 100 sztuk na terenie kraju.

 

 

Do prezentowania piękna zegarków często wykorzystuje się walory urody ambasadorów marki. Ze strategii tej skorzystali Aerowatch, których twarzą została modelka, Miss Polonia Krakowa 2014 – Magdalena Małochleb czy renomowana marka Frederique Costant, która promowała Miss Polonia 2007 Barbara Tatara. Misterzy Polski Rafał Maślak oraz  Rafał Jonkisz również zostali zaangażowani w prezentowanie męskich kolekcji czasomierzy Davosa.

Producenci zegarków poszukują takich ambasadorów marek, którzy wiarygodnie reprezentują styl, jakość i atuty produktów. Osoby związane ze sportem z sukcesem promują wysokiej jakości zegarki sportowe. Muzyk doskonale gra w duecie ze szwajcarską precyzją. Gwiazda kina, silną osobowością, świetnie podkreśla charakter i wyjątkowość ekskluzywnych zegarków.

Specjalnie dla Ciebie!
Dopasowane do Twoich preferencji produkty, zniżki i informacje o nowościach.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zostaw nam swój adres: